Відгук про роботодавця «ПАО «Киевмедпрепарат»» Добавлен: 30.09.23 12:20

Основна назва: ПАО «Киевмедпрепарат»
Інші назви: Артериум
Телефони: (+38 044) 490 75 22
Адреса: Україна, м. Київ, Саксаганського 139

Миссия Мы создаем, производим и продвигаем на рынок качественные и эффективные лекарственные средства для обеспечения здоровой, продолжительной и более продуктивной жизни. Видение Мы стремимся к долгосрочному лидерству и устойчивому развитию ценности компании путем расширения географии бизнеса, определения новых возможностей в удовлетворении потребностей здравоохранения, постоянного улучшения качества и формирования высокого доверия к нашей продукции. Философия бизнеса Взаимодействие с нашими клиентами и партнерами строится на ценностях и философии бизнеса корпорации, выраженных в девизе —... »
Автор(-ка): Віталій Макаров (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Машиніст РПМ
Дата початку роботи: Серпень 2022 г.
Дата звільнення: Вересень 2023 г.

Працював рік, колектив на таблетках дуже приємний, всі дуже дружні. Майстри майже всі були дуже приємними, та часто йшли назустріч. Мені сподобалося працювати з ними, але це була для мене тимчасова робота, і довелося звільнятися.

Через часті нововведення в правилах створювалися неточності, як саме працювати. Також іноді майстри просили "спрощувати роботу", якщо ми поспішаємо. Ще відеонагляд, що видивлявся щосекунди