Відгук про роботодавця «ТОВ Річхілс» Добавлен: 19.10.23 23:58

Інші назви: Річхілс
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Телефони: 067 653 70 90
Адреса: Україна, м. Львів, Вул. Бузкова, 2

гуртові продажі декоративної косметики та товарів для nail-майстрів
Автор(-ка): Віктор Сорока (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер з продажу
Дата початку роботи: 2007 г.
Поточна зарплата: $1000

Майже все доросле життя я в цій компанії... навіть не уявляю, щоб вона без мене робила🤣

Так само як і я не уявляю себе поза компанією❤️. Ідея переросла у справу життя. Пам'ятаю як Олена з Олександром приймали рішення про початок роботи зі мною: "людина хороша, пігнали"
Так і гонемо по сей день :)

Довіра, підтримка. Якщо брати людські якості, то саме довіра є фундаментом компанії. Довіра один до одного, власників бізнесу до команди, членів команди до керівників і власників.

Гнучкість, різноманіття. Тут кожен на своєму місці, але і кожен отримує різні навички. Ось я наприклад, навчився програмувати, продавати, їздити на авто, їздити у відрядження на тижні, грати в теніс і доставляти товар з-за кордону, лазити по горах і придумувати назви гель-лакам, спати в палатці і підбирати клієнтам лак для нігтів 😳. Кожен, хто захоче отримати знання і навички - отримає.
Колектив. Абсолютно різний і неповторний. Кожен - особистість. Сильна сторона кожного - камінчик в будові компанії.

А взагалі-то хочу сказати безмежне дякую за те, що ви всі в мене є. Завтра нам 21 рік, але саме цікаве ще попереду.

І як каже мій кєнтуха Арсюха, коли прощається з клієнтами - щастя, любові, здоров'я, чоловіка багатого і коханця невтомимого!
Чого і всім бажаю :)
А я пішов спатуні, бо треба мати сили. Адже завтра двадцять мазефака один рік!🔥🎉

Прікалуєтесь....