Відгук про роботодавця «Офис менеджер» Добавлен: 24.10.23 12:04

Основна назва: Офис менеджер
Сфера діяльності: Торгівля: Канцтовари, товари для офису
Телефони: (056) 372-56-21 (23,24,25) ; (056) 770-30-23
Адреса: Україна, м. Дніпро, Робоча 23

Продажа канцтоваров, хозяйственных товаров, промышленной химии, расходных материалов для офиса, продуктов питания. Оказания услуг расчёта бюджета на офисные расходы, подбор наименований товара под потребности заказчика из 5000 наименований, 70 поставщиков представлены в лице одной компании "Офис менеджер", логистика - экономия затрат на штат сотрудников и экономия времени.
Автор(-ка): Дмитро (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: HR Generalist
Дата початку роботи: Жовтень 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Шановні громадяни

Ми б хотіли висловити нашу подяку за ваші відгуки і відкритість у висловленні ваших стурбовань і питань щодо нашої компанії. Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Ми хочемо повідомити вас, що в нашій компанії відбулися значущі зміни останнім часом. Ми розпочали процес ребрендингу, який включає в себе перегляд та поліпшення нашої культури та підходу до управління персоналом.

Наразі наш HR відділ вже активно працює над виправленням всіх виявлених проблем та питань, які були висловлені нашими співробітниками та партнерами. Наша мета - створити більш сприятливе та підтримуюче середовище для всіх наших співробітників.

Ми серйозно ставимося до вашого відгуку та використовуємо його як важливу вказівку для наших зусиль у поліпшенні нашої компанії. Ми сподіваємось, що ви зможете побачити позитивні зміни в найближчому майбутньому і продовжите співпрацювати з нами.

Дякуємо за вашу терплячість та розуміння. Якщо у вас є якісь додаткові пропозиції або коментарі, не соромтеся ділитися ними з нами. Ми готові слухати.

З найкращими побажаннями,

Дмитро