Відгук про роботодавця «ТОВ Агрохолдинг Руно» Добавлен: 25.10.23 14:22

Основна назва: ТОВ Агрохолдинг Руно
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство

Автор(-ка): Алеся (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Бухгалтер по ттн
Дата початку роботи: Вересень 2023 г.
Дата звільнення: Жовтень 2023 г.

Не має.

Пропрацювавши майже місяць я зробила свої висновки. Колектив "гнилий" здебільшого починаючи з "ейчара" Світлани яка навіть не може нормально та коректно розповісти про умови праці та здебільшого про оплату, отримання зп та головне - як і за якими формулами вони нараховують зарплату бо я дуже тяжко та довго (кожного дня) випробувала свої зароблені гроші та договір ЦПХ ЯКИЙ мені так і не надали навіть при розрахунку, а тільки зі скандалами скан копію вислала Світлана на пошту електронну. Договір не зареєстрований у податковій і тому це папірець який не несе юридичної відповідальності та звісно стаж трудовий також.
Коли я прийшла за грошима то мене охоронпик не пустив на верх..я вимушена була при охороні рахувати гроші.. та й які не розрахувати як потрібно десь на 4500 грн..такого приниження в мене давно не було.
Але звісно я так це не залишу та звернуся зі скаргою у державну інспекцію праці..це мені звісно не верне кошти недоплачені але хоч перевірка прийде в цю "організацію".

Дуже не раджу йти туди працювати! Окрім приниження, сльози та нервів ви там нічого більше не знайдете.

P.s. хоч би вибачитися або просто поговорили зі мною коли я прийняла рішення піти..але та не цінують людей..нажаль. Тому працюють нехай далі..Амінь