Відгук про роботодавця «SOVA Jewelry» Добавлен: 26.10.23 19:01

Основна назва: SOVA Jewelry
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

ювелирная промышленность
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Продавець
Дата початку роботи: Грудень 2022 г.
Поточна зарплата: $15

Меньше гарантійного мінімума ви не отримаєте, звісно якщо відпрацювали норму годин

1. Текучка кадрів просто капець яка, саме продавців. Бо ставлення жахливе: ти тут найголовніша ланка в цій мережі, бо якщо продавці не будуть продавати то ніхто нічого не отримає, а ставлення як до лайна. До тебе нормально відносяться поки ти мовчиш і не кажеш про проблеми які є і якщо про них не казати їх ніхто не вирішить, але видно їм краще знати, і думка зі сторони їх не цікавить , тільки посперечатися та виставити тебе йолопом.
2. Я не знаю де вони взяли тих бухгалтерів, бо декілька місяців підряд нараховувати неправильно зп, це кабздець. І знову ж таки ти дзвониш бухгалтеру і він запевняє що то ти йолоп не знаешь як зп рахується. Але все ж таки те що не доплатили, видали.
3. Кар‘єрний зріст тільки в обіцянках, краще ж дебіла з вулиці взяти, який навіть не знає як ноутбуком користуватись, чим підвищити працівника який у вас працює
4. Мінуси є у всіх, але тут над ними не працюють. Сам концепт компанії классний, але керівництво…. Як то кажуть «Риба гніє з голови»