Відгук про роботодавця «Andi» Добавлен: 03.11.23 13:17

Інші назви: 37 плюс, 40 плюс, 35 плюс, Andi
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Черкаси

Продажа обуви и одежды.
Автор(-ка): Таня Андріївна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавець консультант
Дата початку роботи: Серпень 2023 г.
Дата звільнення: Листопад 2023 г.

ГНИЛА КОМПАНІЯ!!

Негативних сторін більше ніж позитивні сторони!
Приходиш на працевлаштування, 3 днів з 9 до 19 годин стажування безкоштовне, а той до тижня, кучу паперів непотрібних сують на підпис, різні служби провіряють , щоб влаштувати на роботу, обіцяють, що ПРАЦЕВЛАШТУЮТЬ ! АЛЕ ПО ФАКТУ НЕ ПРАЦЕВЛАШТОВУЮТЬ!!!
Тиждень через тиждень працювати , на % без фіксованої ставки!
Пропрацювавши 2 місяці, Я можу сказати одне , криси, миші, перерви не має,туалет в жахливому стані, холодно, камер не має, всю не достачу на магазині, при кожному тижні ревізії списують на тебе, що ти даже в цього не очікувала,і звісно звідки беруться недостачі ти не вкурсі, бо чесно відробила свій тиждень, коли дівчата уходили з магазину на тебе вішали недостачу в більшій кількості і погрожують службами , щоб ти сплатила, хоча без твоєї присутності перерахували магазин!! Я від себе можу сказати місяць відробити на магазині , без вихідних при цьому кожний тиждень товар приходить не в робочий час , то після 19 , то рано в ранці о 5-6 годині, і ти не в робочий час потрібен йти відчиняти , тягати мішки і клеїти цінники, коли люди в магазині скупляться , а ти розкладаєш товар бо приходить на магазин 500 штук товару, а той більше і ти одна його розгрібаєш! Люди в цей час , що хотять той і крадуть, а на тебе вішають все. Від себе скажу , Вони бояться і за Служби які на магазин прийдуть в тому числі і налогову , бо вони від податків ухиляються і не сплачують за тих людей які беруть на працю, НЕ ЙДІТЬ НА МаГазин АНДі гнила компанія , проробиш за копійки яких не виплатять і все зроблять, що в тебе виходу не буде, прийдеться заплатити за вкрадену річ . Яку ти не брав ! читайте відгуки, якщо хочете працювати в даній сфері, але це магазин в якому люди більше місяця не затримується!