Відгук про роботодавця «Вияр» Добавлен: 08.11.23 00:21

Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Телефони: 4514567
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Продажа мебельных комплектующих
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Комірник
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Всім привіт! Хочу поділитися своєю історією роботи в Віярі, а саме в місті Івано-Франківськ на посаді - комірник. Приблизно вісім місяців я пропрацював там з самого відкриття складу фурнітури. На початку наша майбутня команда комірників і керівника складу була на 2 тижневому стажуванні у Львові я б не сказав що навчання було супер глибоким, але ази роботи ми зрозуміли, житло та відрядні кошти нам оплачувала компанія, тут без питань. Після стажування ми приїхали в ІФ де почали будувати наш майбутній склад, а саме збирати стелажі, прибирати приміщення, наклеювати означення на стелажі і т.д.. В той час було досить холодно, весна і ніхто не думав з керівництва про опалення на складі - було дискомфортно і на данний момент функціонування складу ситуація не змінилась. Далі декілька місяців ми вчилися працювати з 1С(телефонували на інші складі і питали як зробите те і т.д.) кожен день були якісь незвичайні ситуації пов'язані з програмою і витікаючими з цього були незадоволені клієнти які чекали поки ми роздуплимося що натиснути, щоб в базі відбулися необхідні процеси для видачі, повернення товару і багато іншого це все приносило неабиякий стресс, але згодом ми всі навчилися користуватися нею. Кожен день постійно щось відбувалось, то пошуки товару по комірках(якщо неправильно він був прописаний не стояв на тій адресі де повинен, то пошуки товару по базі якщо нестача чи пересорт треба вияснити кому, коли було відвантажено все це геморой якщо чесно був) постійно якісь вказівки від рег., керівника зробити те се, зробити інвентаризацію того-то якщо чогось не вистачило, то очікуй лекцію чому це було допущено це не погано, це добре, але бувало напружувало. І перейдемо до самого смачного - мого звільнення. З ранку і в день, працівники складу проходять задувку на алкотестері. Я користуюсь ополіскувачем для ротової порожнини, на той час він був у вигляді концентрату з вмістом спирту і уточню я взалі майже не вживаю алкоголь може раз у 2 місяця можу випити 0.3 баночку фраголіно, пристрасті до цього в мене немає на відміну від колег) І перший раз я спеціально дунув в нього для "тесту" після того, як пшикнув ополіскувач в рот. Він показав 2 з чимось і 3 проміле. Це було в кінці дня, перед цим я продувся як завжди і там був 0 що і записали камери. Через декілька місяців мене набрала Юлія, з охорони праці, щоб вияснити за цей момент, виявляється що цей алкотестер забирають раз в декілька місяців на перевірку, а так ми просто записували свої показники в журнал і все. Мене не оштрафували, не звільняли, але щоб ви розуміли за звичай якщо людина приходить з перевищенням 0.2 проміле її звільняють і штрафують на велику суму або уже можуть домовитись в залежності від ситуації. Другий раз з цим алкотестером відбувся з ранку, коли я поспішав на роботу, поїв на кухні робочій, за звичкою пополоскав рот і пішов продуватися і в мене показало 0.78, я схопитися за голову розуміючи в яку тупу абсолютно ситуацію я зараз влип. Через пів години я разом з директором філії пішов на повторну продувку де прилад показав - 0. В цей раз мене оштрафували на 1500грн і сказали бути уважним, бо в 3й раз звільнять. Вся ця історія супроводжувалась великим стресом для мене, купу лекцій від керівників. Але ніхто з керівництва не підмітив великий плюс з цієї ситуації. Після цього стали краще контролювати процес задувки інших співробітників до цього, щоб ви розуміли неділями не було одноразових мундштуків і ніхто не продувався. Це нормально? Тобто ходи на роботу як хочеш. Також коли перший раз вияснювали за мої "тестові" задувки Юлія сказала що було 7 позитивних задувок, 2 з них мої, але я зрозумів що хотіли повісити на мене всі 7, це ок, чи не ок? І виходить що 5 поз., задувок так і не знайшлись, як вам таке? Також була ситуація що хтось продувся і був позитивний результат, але цю людину так і не знайшли - супер, оце я розумію працює система. І взагалі для чого ці всі задувки? Щоб людина не травмувалась, не збила когось на карі, щоб на неї не впав стелаж чи коробка - тобто для безпеки. Але як би керівники дізнались до моїх випадків з алкотестером, про те що хтось випивший прийшов на роботу якщо всі ці записи ніхто не перевіряв, а що і перевірялось то це тей прилад але як ми зрозуміи тільки аж через декілька місяців, ну не маячня? Ну і третя ситуація на роботі, в кінці дня коли наш керівник закривав склад в зоні видачі замовлень є стенди зі змішувачами в очікуванні керівника від нудьги вигнув вилив в пряме положення(цей зміщувач гнучкий) і все ми пішли додому. З самого ранку директор філії це побачив і дуже запально відреагував на це, подумавши що я мав на увазі член, пізніше він мене покликав в кабінет пояснити свою поведінку, я пояснив він драматично-нагнітаюче сказав "ну я не знаю що тепер буде з тобою" я написав пояснювальну записку і все. І це дуже крінжова ситуація, просто іспанський сором, тому що вона почала розкручуватися все вище і вищ, але мені нічого потім не сказали, я пропрацював до перевірки філій західного регіону, після перевірки мене покликали та сказали що звільняють. Отака історія. І ця ситуація з краном настільки притягнута за вуха що я навіть не знаю як описати. Замість того щоб просто спокійно зробити зауваження дир., філії Володимир Сівцов скоріше за все кудись там доповів про мене, зняв запис з камери й розкрутив це. По факту що я зробив поганого? Я зламав змішувач чи що? Кожен бачить те що хоче бачити, ну і що, що він стоїть прямо? Ця ситуація це просто пзц чесно. Якщо підсумівати все і відкинути те що зі мною трапилось, в Віярі я рекомендую працювати. Зарплату виплачують вчасно, немає переробок, забезпечують всім необхідним гарний колектив, також я дізнався багато нового про меблеву сферу, амінь.

...