Відгук про роботодавця «Олександр Орловський криптотрейдер» Добавлен: 13.11.23 10:36

Основна назва: Олександр Орловський криптотрейдер
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 380931965099

Олександр Орловський – відомий експерт, що активно досліджує світ криптовалют та блокчейн-технологій. Починаючи з моменту вступу в цю галузь, він відзначається як фахівець, який глибоко аналізує швидкозмінне поле цифрових активів. Його активною діяльністю є інвестування, дослідження ринку, освітня діяльність та співпраця з криптовалютною спільнотою.
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Курс от FINANCIAL FREEDOM ACADEMY увидел в инсте. Без раздумий залетел, тема интересная была давно. Сам курс - это очень хороший старт в мир крипты, все базисы разжевали и положили куда надо. Понравился блок про паттерны и ещё история крипты, аля когда рынок обливается кровью надо покупать и в таком духе остальное) Курс даёт офигенное понимание, что за блокчейн такой, так же по всем его разветвлениям проходится. Думаю каждый для себя найдёт что-то по душе, куда дальше двигаться.
От себя скажу автору курса, что ты крут, Александр) Главное, что тебя не скучно смотреть и спасибо за такой годный вводный ликбез! Так же на все тупые вопросы всегда ответишь, кайф

Было очень круто