Відгук про роботодавця «Партнер Плюс» Добавлен: 14.11.23 10:46

Інші назви: Академія в сфері краси ПП Апосік Партнер +
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 0675009282 0667229573 0634414453 0675077574
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9А
Академія" професійної" освіти спеціалістів індустрії краси Директор Онищенко Алла Петрівна
Автор(-ка): Tata (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Оператор
Дата співбесіди: Листопад 2023 г.

Не рекомендую людям йти працювати операторами в call-центр

Телефонувала в call-центр, запитати чи є в них навчання лікування розацеа на лазерному апараті, у відповідь "Когоооооо??". Питання до директора "Де ви набрали таких хабалок?". Мені нахамили, коли я телефонувала перший раз, потім другий. Хоча надія була на те, що другий раз слухавку підніме більш чемний оператор. І третій. Коли на третій раз я сказла, що я хочу поскаржатись на нечемне спілкування дівчина почала випитувати мої персональні дані. Я сказала, що вона взагалі не має права ставити такі питання. Вона сказала, що передасть керівництву.
Для людей, які шукають роботу. Якщо при звичайній консультації по телефону вони себе так ведуть, то я уявляю, що там в тому call-центрі робиться.
Я написала скаргу на email. І в директ в Інстаграмі. Сидять ці ж самі хабалки, і відповідають "Ми передамо дирекції". Питання до директора "Навіщо ви якимось хабалкам даєте так багато доступу? З вами взагалі в обход цих бичок можна якось зв'язатися, Онищенко Алла Петрівна, чи вам нема коли контролювати "обличчя" вашої організації ? Сором і ганьба!