Відгук про роботодавця «AFA REAL STATE» Добавлен: 21.11.23 16:32

Основна назва: AFA REAL STATE
Інші назви: ADVANCE FINANCE ALLIANCE
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Телефони: 0993167484, 0665991977, 0503291991, 0503259191, 0955023145

ADVANCE FINANCE ALLIANCE (AFA). ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ПРАВО 69.10 6б. КОД ЄДРПОУ 37726268. ВЛАСНИКИ. ПРУС ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. РУДЕНКО МАРИНА МИКОЛАЇВНА. МАЖОВА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА. AFA REAL ESTATE 42756341 ЛЕБЕДЬ ІННА МИКОЛАЇВНА
Автор(-ка): _14 (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Ведучий. — Якщо людина висловлює свою власну думку, це позиціонується як людина у котрої є власна думка. А не, ета, шо де шо, пльонкі, качечка. І все таки хоч би самоосвіта у вас була якась?

Прус Юрій Васильович. — Та нє, я проста глубако убєждьон што чєлавєк чємута учітса в самой меньшей стєпєні із кніг. Каму оні нужни кнігі, образованіє, єта всьо для дудраков. В большей стєпєні єта когда я срєді людей кагда я с кемта абщаюсь разгаваріваю. Єта самий опит знанія которий астаюса на долга в галавє в памяти. Ви можете сколько угодно чітать кнігі как водіть, как плавать вбасєєні, как водіть піаніно. Я нє панімаю нє запомнітє как водіть піаніно. Еслі есть фільм в тєлєвізарє, зачем кнігу чітать.

Ведучий. — А у вас не було тренінгов, коучів, ви не слухали лекції онлайн з фінансів?

Юпі Прусь. — Без. Йоу. Агов. В отривє от дєйствій єта всьо нєімєєт смисла. Я паста яна слушаю і ісщу людей у которих я смагу падчерпнуть. Вот інтрєсний прімєр. А ви хотітє я вам раскажу прімєр. Кагда я бил строітєлєм, я нанял самава лушава коуча которий пріходіл ко мнє дамой і учіл мєня создавать архітєктурниє чертижи там проекти там разниє. І вот утром встаю я з краваті і мєня асєніла в какойта момєнт я всьо понял! Што єта такоє полє знанія єтаму нужна учітса в палітєхє десять лєт. І. Іфсьо нє знать. Тагда я понял нужна проста сабрать людей самих умних луших коториє будут намного умнєє меня. І фсьо понімаєтє. (Юрчік улыбаєтса на 25 зубов).

Ведучий. Знаєте Юрій, ви дуже позитивно налаштовані. Я роблі такі висновки, людина яка не закінчила вуз, яка продавала якусь там плівку. Не працювала офіційно але взяла кредит у банку. І сьогодні ви тут. У вас трапляється чорний день чи нема такого?

Юрец. — Мнє нінравітса чорная пятніца. Чорний дєнь єта как ночь, как сігнал бібіка в машинє, мєняйся вставай, іді, сядісь, стой, спи. Мнє нравітса разруха нє в сортірє, а разруха в головах.

Юпі Трус. — Дажє еслі стол в пилі взять єго і проста витєрєть. Єта будєт какойта шаг за день, єта знак.

Ведучий. — Юрій, бізнес повинен бути соціально відповідальним?

Прусік Юрец. — А паяснітє мнє што такоє асисиальная ответственость?

https://you tube. com/watch?v=Q3Vx7VeTo7o&pp=ygUn0J_RgNGD0YEg0Y7RgNGW0Lkg0LLRltC70YzQvdGWINC70Y7QtNC4

Ведучий питає. — Юрій Прус, ви за освітою фінансист, раніше працювали в банках, видавали кредити?

Юрій Прус. — Неат. Традіциониє банкіри гаварят вабщє нє моджет бить такова Юра.

Ведучий. —А в чому нонсенс, феномен?

Юрій Прус. — Формально єслі падхадіть по буквє то здесь в Україні нікаму нєльзя вабще давать дєньгі нєльзя об етам вабще везті речь. Хотя вон статістіческі пасматрітє в Україні всє плоха, вийдете на уліцу люді улибаюиса сменя, єздят машини тозже.

Ведучий. — А як тоді ви заснували подібну компанію? І взагалі ви з фінансами ніяк?

Юрій Пеус. — Поймітеже всє велікіє кампаніі асновани в мірє за послєднєє время нє пррффєсорамі. Тобіж штоб зделать штота новоє і інтєрєснає нужна забить вєсь прошлий опит, стірєть єво както.

Ведучий. — За освітою ви хто? Все одно після завершення школи вам батьки напевно казали, треба Юрчіку навчатися іти і здобувати вишу освіту, ви пішли?

Юрчік Прус. — Я пашол. Київський політєх і успєша аставіл єво на втаром курсє.

Вудучий. — Перші гроші ви як заробили?

Юрій Пріус. — Я вам паясню сейчас. Я купіл в магазінє Фєрмєр поліетілєновую пльонку, дал абьяву в газєту Вечірній Київ на номер сосєда вдруг што, а ну патамушта у мєня нєбіла тєлєфона єчьо. Продам пльонку для тєпліц. Я Юрчік. Званітє с 10 до 18. Прієхалі і купілі маю пльонку.
Ведучий. — А у вас ніколи не було роботи з 9 до 6?

Юрій Плуг с гордостью. — Я гаржусь такімі фактами в своей жизні каториє получілісь. Проста патамушта получілісь. Нє ізза таво што я такой мошенник, я так єто хітра прадумал, я нє палучіл нє адной зароботной плати представляєтє.

Ведучий. — І аванса?
Юрчік. — Нє адной адванса ф.

Ведучий. — І отпускних?
Юрчік. — Нє адной пуск.

Ведучий. В студії Юрій Прус власник та генерал—директор advance finance alliance. Зараз до музики, поїхали. Реклама — Ту—туріту. Юрчік в носу колупаєт.

Ведучий. — Юрій у вас може була спроба здобути вищу освіту? Без цього як? Ви може зрозуміли, що це треба для ведення бізнесу?

Юрій Прус. — А я каждий дєнь всєму чємута, почучуть учучусь.

Ведучий. — А ви самі в борг, кредити брали?

Юрчік Прус. Бєзуслона. Єта бил кредит в банке. Я продавал средство по уходу за волосамі, шампунь, качечька для вани. І я брал 10000 тісяч доларав. Я сєйчас вигляжу как бабушка возлє подьєзда (улыбаєтса) каторая расуждаєт о кредите. Да? (улибаєтса Юрчік).