Відгук про роботодавця «Экония» Добавлен: 24.11.23 19:41

Основна назва: Экония

Детская вода "Малятко"
Автор(-ка): Гість (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Їх немає, від слова зовсім, на жаль..
Задоволена, що пішла від цих шахраїв😊
Але шкода, що витратила ці місяці свого часу, на цю неблагонадійну конторку.

1. На співбесіді - розповідають дуже гарно, а по факту з того, що говорять ніщо не відповідає дійсності. На співбесіді брешуть і розповідають про хороші умови.
2. Починаєш працювати і виявляється, що обіцяли один обʼєм роботи, а по факту дають в три рази більше, на тебе скидають всіх клієнтів і при цьому ЗП ніхто не збільшує.
3. HR абсолютно не компетентні і ні за що не несуть відповідальності. Всі умови пропонують вони, а як звертаєшся з питанням: «Чому так? Поясніть, будь ласка.» То вони нічого не можуть сказати.
4. Економлять на своїх робітниках, постійно штрафують. Бонус тут ти можеш заробити, але отримати майже не можливо, оскільки зʼявляються не зрозумілі штрафи, які ніхто не розшифровує і не пояснює за що. Після вирахування всіх штрафів, якщо 1 тис. грн бонусів отримаєш, то буде добре.
5. В своїх людях керівництво абсолютно не зацікавлене, тому плинність кадрів неймовірна.
6. Соціальний пакет та корпоративні пільги відсутні.
7. Щодо відношення, це вʼязниця і як потребує вʼязниця, тут є наглядач. Всі розмови записуються.
8. Ніякої техніки для виконання роботи не надають, абсолютно. Маєш мати свою. Я була в шоці, бо вперше стикнулася з такими умовами. Але на співбесіді про це не попереджають. Дізнаєшся вже по факту.
9. Зарплату обіцяють офіційно, а по факту офіційно отримуєш тільки мінімальну ЗП. А коли звільняєшся звісно ніхто тобі ЗП і бонус не виплачує, лише мінімалку, яка є офіційною. Ще й можуть додати різні штрафи і сказати, що ти ще й винен їм, були випадки.
10. Так звана «компанія» працює на 95% в чорну. Як виплата ЗП робітникам, так і розрахунок з партнерами, якщо звісно взагалі щось заплатять партнерам.
11. На керівництво заведені кримінальні справи, одна з яких викрадення людини.

Не розумію чому ними досі не зайнялися відповідні органи..

Тож дуже не раджу йти працювати до цих шахраїв.