Відгук про роботодавця «Частное акционерное общество «Вентиляционные системы»» Добавлен: 26.11.23 15:55

Основна назва: Частное акционерное общество «Вентиляционные системы»
Інші назви: ЧАО «Вентиляционные системы», ВЕНТС, VENTS
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (044) 406-36-27

мощное научно-производственное предприятие, которое владеет крупнейшей современной производственной базой в Европе и самостоятельно производит полный спектр оборудования для систем вентиляции и кондиционирования любой степени сложности под торговыми марками ВЕНТС, Домовент, Пластивент, Алювент, X-VENT, AirVENTS.
Автор(-ка): Макс Наліснікофф (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Продакт менеджер
Дата початку роботи: Березень 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Знаю цього так званого керівника особисто, Колеснік Максима. Неврівноважений, носить при собі ножик, яким постійно хизується, тіпо він крутий. Людей робочої спеціальності відкрито зневажає, не раз бачив зневажливу гримасу на його обличчі, коли він говорив про звичайних робочих. Відсилав нам у закритому телеграм-каналі, який він адмініструє особисто, всяку діч про війну і обов'язки. Не розумію, він взагалі хто? Чому ця істота нас намагається відправить на смерть? Сам тіпо штурмовик у 47 бригаді! Які штурми здійснив? Штурм сраки безпосереднього керівника своїм язиком?

Все настільки добре, що негативу немає.