Відгук про роботодавця «Alterra Group» Добавлен: 07.12.23 17:25

Основна назва: Alterra Group
Інші назви: Альтерра Групп
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі

Комплексное обслуживание коммерческой недвижимости. Предоставление услуг в сфере технического и оперативного менеджмента объектов недвижимости.
Автор(-ка): Гость гость гость (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2023 г.

Не має

HRD Вікторія залишила дуже негативне враження! Задавала питання про особисте, які її не стосуються( з ким живу, чи своє житло, чи є автомобіль, а який саме). Про питання по функціоналу відповідала дуже зверхньо, по типу вони класні, вони сім я і оцінюють чи потрібен їм ти і яка з тебе користь,окрім робочих задач. Було дуже не приємно коли тобі починають хамити. Рекрутер Анна ситуацію не виправляла- для них принижувати людей це норма. Тому просто порада для керівництва- подивитись що собі на співбесідах дозволяє HRD. Зворотній звязок надали теж у формі "ви такі некомпетентні а ми такі класні". Питання- якщо кандидат не компетентний, тоді навіщо доводити його до третього єтапу співбесіди ? Вікторія- це про хамство та невихованість. Гірша співбесіда, яка у мене була.