Відгук про роботодавця «ООО «БРСМ-Нафта»» Добавлен: 21.12.23 11:00

Основна назва: ООО «БРСМ-Нафта»
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Корисні копалини (нафта, газ, вугілля, руда...)
Телефони: 8-067-214-74-17
Адреса: Україна, м. Дніпро

Активно развивающаяся компания ООО «БРСМ-Нафта», работающая на рынке нефтепродуктов более десяти лет - это современные заправочные комплексы. Наличие собственных нефтебаз компании, дает возможность круглосуточной поставки топлива. Отлаженная система транспортировки и собственный автотранспортный парк делает возможным осуществление быстрой и качественной доставки нефтепродуктов на любую АЗС.
Автор(-ка): Дарина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Чорна бугалтерія

Чорна бугалтерія, знижки тільки для директорів, постійно не вистачало працівників доводилось працювати цілодобово, а коли півшла в декретну відпустку - декретні тільки з офіційної мінімалки одержала. А про подарунки для дитини на Новий рік сказали - ми тим що в декретній відпустці не видаєм. Тобто я вже і не співробітник? Чому ж другі роботодавці дзвонять самі, просять дані про новонароджену дитину і видають на цих діток подарунки. А БРСМ дуже бідні? Чи такі сволочні?