Відгук про роботодавця «Приватбанк» Добавлен: 21.12.23 19:16

Інші назви: ПБ, ПриватБанк, Приват Банк, Приват, Privat
Телефони: 8 800 500 00 30
Адреса: Україна, м. Чернівці, Всі відділення

Банковское обслуживание
Автор(-ка): Оля (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Спеціаліст з обслуговування клієнтів
Дата початку роботи: Вересень 2021 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Раніше були державні вихідні або оплачувана робота у святкові дні. На даний час немає

Жодних свят , діти і батьки мали пропасти та зчезнути.. Жодних доплат за роботу у такий час, чекали річну премію- повідомили, що принципова позиція банку- не виплачувати 13 зарплату, бо ми її і так отримуємо щомісяця.. Нетерпимість до лікарняних та відпусток, можна вмирати прямо за робочим столом. Клієнти вічно невдоволені, які всіх собак спускають особисто на тебе, бо ж ти представник банку і «чого взагалі ви крадете гроші у мене?» Навʼязування продуктів банку, так як ти мусиш виконати поставлені плани, які доречі підняли під час війни в три рази! Якщо ти не продуктивний, не виконуєш плани, до тебе ставляться як до непотребу і через три місяці просять звільнити місце для людей які хочуть працювати. Мусиш тулити людям те що їм не потрібно, а за скаргу отримуєш наганяй від всіх, від кого тільки можна. Одразу селектор і вирішення питання чому скарга і як правильно продавати( від людей, які поняття не мають як то насправді продавати) . Окрім того , потрібно робити обдзвон клієнтів і нікого не цікавить що основне твоє обслуговування за столом в залі. Люди відносяться до нас гірше ніж до обслуги, бо ми за це ж гроші получаємо! Охорони у відділеннях немає, тому якщо це буде збройний напад, то вбʼють нас раніше ніж приїде група реагування. Переваг немає взагалі! ПриватБанк займає друге місце після Укрпошти. Це вже пробите дно.. Всім, хто планує йти сюди працювати дуже рекомендую багато багато разів подумати) Ну або якщо ви мазохіст, то тоді ласкаво просимо !