Відгук про роботодавця «ПП Еверест-Тер» Добавлен: 08.01.24 21:23

Основна назва: ПП Еверест-Тер
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Телефони: +38 098 13-95-878 +38 067 36-18-568 +38 096 74-56-124
Адреса: Україна, м. Львів

ПП "ЕВЕРЕСТ-ТЕР" надає будівельні послуги з виробництва та монтажу металевих конструкцій
Автор(-ка): Богдан (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник керівника
Дата співбесіди: 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Незрозумілі для мене коментарі ображених на групову співбесіду??)) Проходив аналогічну співбесіду, відбувалась онлайн (так як посада передбачала можливість віддаленої роботи). Ніяких катастрофічно секретних чи/або особистого характеру запитань на ній не було. Для когось дивний підхід - можливо, все залежить, які цілі ставить перед собою компанія і її команда, закрити просто потреби в кількості працівників чи відібрати команду з якою рухатись до вершин!? Але перейду до суті (думаю всім цікаво чи правдиві ці "злосні" коментарі, читаючи які просто сміюсь бо знаю все з власного досвіду) співбесіди я пройшов і на роботу мене взяли. Все що проговорювалось на співбесідах (зп/графік/обов'язки) - наголошу "ВСЕ" правда і потрібно це сприймати, а не марити ілюзіями, якщо вам пообіцяли певну зп - Ви її отримаєте - можете не переживати, але і роботу виконувати маєте відповідально! Підтримка та навчання присутні, мотивація також на місці! Робота в команді приносила задоволення - завжди наставник (наставниця) підстрахує у відповідальний момент. Так можливо не все гладко як на будь якій роботі, але це не про мене, не акцентую уваги на усілякі дрібниці. За збігом сімейних обставин вимушений був покинути дане підприємство для того щоб забезпечити свої "паруса" - (не кожен зрозуміє про що я). Тим хто пройшов співбесіду, не бійтесь, а отримуйте досвід та проявляйте себе, а не витрачайте час на сумніви! Всім успіху, здоров'я та мирного неба!

Немає негативних вражень!