Відгук про роботодавця «Будинок іграшок» Добавлен: 12.01.24 21:12

Основна назва: Будинок іграшок
Адреса: Україна, м. Кривий Ріг, ТЦ Сонячна Галерея

продавец
Автор(-ка): Анна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Із позитивного тільки соц пакет.

Хочу поділитись своїм досвідом роботи в магазині. Директор Грузін Наталя Олегівна взагалі не поважає інших. Коли ти просто розмовляєш, не маючи нічого поганого на увазі, вона каже, що ти нею маніпулюєш і застосовуєш до неї пасивну агресію, хоча це вона сама любителька такого спілкування. Коли відвідувачі поцікавилися недорогою іграшкою, якої не було в наявності, вона з сарказмом порадила пошукати її на базарі або в підземці. Старший продавець, оцінюючи зовнішній вигляд, робить висновок про платоспроможність відвідувача та уникає консультування не гідних, на її думку. Директор із продавцями постійно пліткує про колишніх чи нинішніх працівників. Старший продавець і касир люблять відлучатися з робочого місця, блукати по ТЦ, роблячи покупки і пити каву з охоронцями. Коли ти, як новачок, приклеїш не той цінник чи пропустиш прикріпити магнітик, вони відпускають сарказми. Коли ж Н.О. або старший продавець накосячать із цінниками, вони посміхаються і кажуть "ой, це з усіма буває, нічого страшного". Нудить від цього лицемірства. Коли я повідомила, що звільнятимуся, Н.О. розмовляла грубо і потім почала кричати. Коли я попросила, щоб вона розмовляла нормально і спокійно, вона перейшла на погрози і сказала, що в магазині прослуховування і вона знає все, що я говорила поганого про компанію.😁 І що вона зробить усе, щоб я не знайшла собі пристойну роботу. Вважаю, що ця жінка явно має манію величі і якийсь психічний розлад.
У них в анкеті одна з вимог – стресостійкість. Судячи з їх ставлення, цієї якості не достатньо ,краще написати, що треба бути терпілою. Якщо ти не така людина, раджу пошукати роботу в іншому місці)))