Відгук про роботодавця «Inweb — агенція digital-маркетингу» Добавлен: 12.01.24 21:36

Основна назва: Inweb — агенція digital-маркетингу
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Запоріжжя

Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України 2022 за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку, тому що знаємо як. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких Kodi Professional, HiPP Україна, Yakaboo, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, KIA Motors, Checkbox та інші. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.
Автор(-ка): Oleksandr Velykodnyi (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Intern SEO-specialist
Дата початку роботи: Вересень 2023 г.

Працюю в Inweb вже 4 місяці.
І завдяки компанії, я відкрив для себе нові можливості для розвитку своєї кар'єри та особистості.
Наша компанія - це не просто робоче місце, це спільнота, де кожен знається у своїй роботі і готовий підтримати. Мрію, що скоро зможемо виїхати всі разом на тімбілдинг і покращити наші відносини. Дякую своєму куратору за те, що він не лише керує робочим процесом, а й надихає на досягнення нових вершин.
Дуже вдячний за можливість не лише вчитися, а й вносити свій власний вклад в успіх нашої компанії.
Кожен день працюючи в Inweb, я відчуваю, що це не просто робота, але й можливість вплинути на індустрію та робити її кращою.
Також дякую за те, що кожен ранок починається зі свіжих ідей та позитивного настрою. Далі буде!

Поки не виявлено