Відгук про роботодавця «IMData» Добавлен: 31.01.24 22:06

Основна назва: IMData
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика

проведение соц. опросов
Автор(-ка): Лекс (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Оператор
Дата початку роботи: Вересень 2023 г.

Із перших днів роботи мені сподобалися ввічливі й уважні керівники та супервайзери, які провели детальне консультування (навчання) перед початком моєї роботи. Імпонує те, що можу сам собі формувати графік. Якщо виникають якісь труднощі, то супервайзери завжди допоможуть і підкажуть, як краще зробити в тій чи іншій ситуації. Також дають можливість виправити помилку без якихось авторитарних санкцій. Щодо зарплати, то завжди кошти отримую вчасно з детальною статистикою відпрацьованих годин (з точністю до хвилин). Тобто усе прозоро і чітко в цьому плані. Крім того, можна працювати додатково, якщо графік дозволяє. Тому скільки відпрацював - стільки й отримав. Одним словом, приємний колектив і хороша робота для тих, кому подобається комунікувати з людьми.

Негативних сторін за період моєї роботи не виокремив. Найважче для мене те, коли потрібно іноді проводити інтерв'ю російською мовою. Російську знаю, розумію, але не використовую в спілкуванні, тому впевнений, що розмовляю з акцентом. Утім я розумію, що це моя робота, тому все ОК :)