Відгук про роботодавця «Megasport» Добавлен: 14.02.24 18:43

Основна назва: Megasport
Інші назви: МЕГАСПОРТ
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Мережа магазинів MEGASPORT працює на українському ринку вже понад 20 років і зараз продовжує динамічно розвиватися: кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торговельних марок. Сьогодні MEGASPORT це понад 60 магазинів в 29 найбільших містах України.
Автор(-ка): Куся (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Консультант
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.

1. Це не від компанії залежить, але колектив у нас чудовий був.
2. Під час тривоги магазин не працює, працівники виходять з магазину, при цьому цей час оплачується.
3. Після роботи ніхто не застримується, закрили зміну о 8, перевдяглись і додому.

1. Маленька ставка, дуже маленька, тому у найменш прибуткові місяці ваша зп може бути меншою за мінімальну законодавчу, бо відсоток від продажу вас не рятує. Також ставка не рахується просто за те, що я прийшла на роботу, вона начисляється коли магазин наторгував е-ну суму.
2. Треба платити за форму, це жлобство.
Якщо ви боїться, що людина візьме форму та звільниться, то можна зробити систему, при якій працівник має виплачувати за форму, відповідно до часу, який він пропрацював. До прикладу, 1 м. - 60% від суми, 2 м. - 50% і т.д.
3. Графік: 5 через 2, іноді це не 2 дні підряд, деякі співробітники працюють тижнями і ніяких вихідних у вихідні дні - це вже пахне рабством. Вихідні у вихідні можна взяти, але треба попереджувати завчасно - це маленький плюс.
4. Товар ніхто до магазину не носить, співробітники самі мають його тягти з вулиці від кур'єра.
5. Відправили у відпустку за свій рахунок, аби менше платити заробітну плату.