Отзыв о работодателе «Inweb — агенція digital-маркетингу» Добавлен: 21.02.24 10:34

Основное название: Inweb — агенція digital-маркетингу
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Адрес: Украина, г. Одесса

Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України 2022 за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку, тому що знаємо як. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких Kodi Professional, HiPP Україна, Yakaboo, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, KIA Motors, Checkbox та інші. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.
Автор: Микола (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: Head of Nonprofit Marketing
Дата начала работы: Июль 2022 г.

Я працюю в агенції Inweb вже з липня 2022 року. Починав я як асистент BDM, а зараз я керую новою ініціативою з digital-маркетингу для неприбуткових організацій.

Я високо оцінюю Inweb за те, що вони дали мені шанс показати свої навички в новій для мене сфері.

Також не можна не сказати про гнучкий робочий графік та наявний соцпакет (вихідні на свята, гарантовані лікарняні, компенсація на навчання та багато іншого) та дружній колектив, готовий прийти на допомогу.

Не виявлено :)