Відгук про роботодавця «Inweb — агенція digital-маркетингу» Добавлен: 22.02.24 00:45

Основна назва: Inweb — агенція digital-маркетингу
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Одеса

Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України 2022 за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку, тому що знаємо як. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких Kodi Professional, HiPP Україна, Yakaboo, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, KIA Motors, Checkbox та інші. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.
Автор(-ка): Ivan Grechaniuk (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Upper Junior SEO IM
Дата початку роботи: Березень 2021 г.

За три роки роботи в Inweb на позиції Upper Junior SEO IM я зміг переконатися у високому рівні професіоналізму та інноваційному підході, який компанія застосовує в діджитал-маркетингу. Inweb не тільки прагне до лідерства в галузі, а й активно вкладається в розвиток своїх співробітників, пропонуючи різноманітні навчальні програми та майстер-класи від провідних експертів світу SEO та інтернет-маркетингу. Працюючи тут, я отримав можливість працювати над масштабними та цікавими проєктами, які дали мені змогу значно розширити свої професійні горизонти та поглибити знання в SEO. Особливо ціную в компанії атмосферу підтримки та взаємовиручки між колегами, що створює сприятливі умови для роботи та творчості. Вважаю, що Inweb - це місце, де можна не тільки розвивати свої професійні навички, а й робити реальний внесок у розвиток цифрового маркетингу. Рекомендую компанію всім, хто мріє про кар'єру в цій галузі, що динамічно розвивається.

Відсутні