Відгук про роботодавця «FESKO merchandising» Добавлен: 06.03.24 16:38

Інші назви: ФЕСКО мерчендайзинг
Сфера діяльності: Торгівля
Телефони: 044 4383 48 48
Адреса: Україна, м. Черкаси, Феско мерчендайзінг

Компанія «FESKO merchandising» - лідер у сфері сумісного мерчандайзингу в Україні з 2008 року. Успішно співпрацює з найбільшими виробниками та постачальниками в України та зарубіжжя, понад 16 років.
Автор(-ка): Наталія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: фахівець відділу мерчендайзінг
Дата початку роботи: Серпень 2022 г.

Доброго дня, так як ситуація в країні внесла корективи в життя кожного із нас та попередня робота була вже недоступна в моєму місці, але треба продовжувати, шукала роботу за своєю сферою діяльності до війни. По рекомендації знайомої, яка вже тривалий час працювала в компанії Феско порекомендувала мені спробувати. Почитав відгуки вирішила спробувати, так як вважаю що відгуки-відгуками, але висновки маю робити сама. Пройшла співбесіду і почала працювати мерчендайзером в торгових мережах. Було важко спочатку, хоч я добре знаю торгові мережі і товар з яким я працювала, але підтримка мого керівництва 24/7 та доступне пояснення, допомогло мені швидко адаптуватися та звикнути і умови праці також, головне якісно виконуєш свою роботу, дослухаєшся до свого керівника та все вийде, приємним бонусом є що заробітню плату платили вчасно, хоч і часи в країні були важкі і бізнес намагався вижити. Через деякий час так як справи фірми почали йти в гору мені запропонували підвищення і цим керівником який підтримує свій персонал 24/7 стала і хочу сказати що мені знову спочатку було важко на новій посаді, але дружній колектив мене прийняв в свою роботу та допомагали 24/7, і мені подобається що компанія розвивається дуже динамічно та проходить складний шлях який склався в країні дуже достойно і намагається бути лідером на ринку в своїй ніші. Важко завжди і всюди спочатку, до всього звикаєш і працювати стає легше, потрібен час і розуміння для чого це робити та мотивація. Успіх залежить тільки від нас самих.

Хочеться щоб були вихідними святкові дні, але на даний момент часу це не можливо.