Відгук про роботодавця «Книгарня є» Добавлен: 12.03.24 18:37

Основна назва: Книгарня є
Сфера діяльності: Торгівля: Книги, CD, DVD, журнали, газеты

Автор(-ка): вона/її (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Немає) Навіть не намагайтеся шукати. Вся ця "компанія" пропитана ненавистю, підлістю та просто огидним ставленням до працівників магазину

Якщо вже пішла така «гулянка», то хочу і я внести своє слово про Книгарню Є. Як тільки я прийшла працювати в цю компанію — в мене був прекрасний колектив: адміністраторка та моя колега працювали тут дуже довго, тому змогли мене всьому навчити і допомагали як тільки могли, але згодом мені випала «честь» познайомитися з тою самою Інною Регент і о, жах, вона типовий керівник. Все. Не можу сказати про неї зовсім нічого поганого, бували, звичайно, моменти, коли вона могла трішки підбішувати своєю короною на голові або м’яко кажучи дивними нововведеннями, але це не було на постійній основі, а якщо ще й враховувати, що в неї також є керівництво(до якого вже дуже багато питань), яке вимагає від неї результату, а на ній до того ж висять усі магазини по Україні, то її навіть трохи шкода стає. Але із хорошого на цьому все. Робочий процес — це абсолютний жах. Тотальний. Ставлення до працівників максимально огидне, ти просто повинен працювати і не важливо помираєш ти або можеш склеїти ласти — заміни немає, сиди працюй, і що, що в тебе температура 39,5, все одно працюй. Тобто ти хочеш у свій вихідний відпочити а не їхати на роботу? невже ти не можеш виділити декілька годин, що такого станеться? Як це так ти хочеш гідну оплату за свою роботу? і що що ти працюєш по 230годин на місяць? Всі працюють і ти теж зможеш, нічого страшного. Як це ти СИДИШ на роботі, в тебе що, немає чим зайнятися? Якщо нема, то придумай! Як це так від вас люди йдуть без книжки, чого ви не напарили її силоміць, вас звільнять, якщо будете так працювати. Як це так що ти пішов на обід аж на годину(у вас є обідня перерва година, якою згідно закону можна розпоряджатися на власний розсуд), що це таке, розбивай по 10-15 хвилин, нічого страшного. Тобто вам важко працювати по одному на зміні(12 годин), а що ви важкого робите, не бетон же носите, нічого страшного, ви погано працюєте, тому не буде вам третього працівника! Загалом, якщо підсумувати — власники просто хочуть рубати мільйони, але сидячи при цьому у м’якенькому кріслі, попиваючи кавуську кожні півгодини, а ти просто дешева робоча сила, яка не має права ні на що. А, також не варто забувати, що принаймні раз на місяць прийде людинка, яка ледь не битиме тебе за ту ж саму різницю цін в інтернет магазині, або за те, що книги обміну і поверненню не підлягають, але ж ти не можеш сказати рівно нічого, бо просто не маєш права і єдине, що тобі скаже керівництво — пропускайте все крізь себе)))))) З приводу регіональних менеджерів питання досить спірне, в мене була чудова менеджерка, яка часто робила більше ніж повинна, тим самим дуже допомагаючи, з її боку ніяких претензій не було, лише суто технічні поради по покращенню роботи, не рідко досить дивні, але тим не менше, а от що стосується Катерини Ткаченко — це абсолютно повністю неадекватна та неврівноважена людина, якій варто пройти курс лікування у Психоневрологічному диспансері і після того уже думати чи підпускати її до інших людей, чи віддати все таки на досліди. Інколи здавалося, що у неї досить глибока стадія шизофренії, оскільки вона сьогодні говорить одне, завтра інше, післязавтра третє і ти просто не розумієш що вона від тебе хоче, коли все таки намагаєшся розставити якісь кордони і рамки дозволеного, в неї починає на очах їхати дах, але коли вона разом з іншими колегами або з Інною Регент, то лізе в одне місце, обсипаючи тебе компліментами, загалом дослідженням Катерини мають займатися люди з вищою медичною освітою. Я дуже щаслива, що пропрацювала тут не так довго і неймовірно задоволена, що пішла вчасно, оскільки навіть зараз спілкуюся з деякими колишніми колегами і краще точно не стало, особливо у випадку з Катериною) https://www.vnutri.org/knigarnya-ye/