Відгук про роботодавця «слава» Добавлен: 13.03.24 11:48

Основна назва: слава
Інші назви: магазин пакувальних матеріалів ПакЦентр
Телефони: 380507500099
Адреса: Україна, м. Запоріжжя, провулок Тараса Шевченка, 7/1

У магазині широкий асортимент товарів, серед яких мішки, пакети, будівельну плівку, одноразовий посуд, шпагати, стрейч-плівки та інше. Мішки й пакети доступні в різних розмірах та міцності для різних потреб. Будівельна плівка пропонується як надійний матеріал для захисту будівельних об'єктів від впливу негативних факторів. Одноразовий посуд ідеально підходить для вечірок або подорожей. Шпагати дозволяють зручно пакувати та перевозити товари. Стрейч-плівка використовується для упаковки товарів з метою забезпечення їх безпеки й стабільності. Такий різноманітний вибір дозволяє задовольнити потреби різних... »
Автор(-ка): виктория воробьева (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: менеджер
Дата початку роботи: Лютий 2020 г.
Поточна зарплата: $1500

Працюю в цьому магазині менеджером по продажам і дуже задоволена компанією. Колектив професійний та дружелюбний, а умови праці та заробітна плата відмінні. Рекомендую цю компанію як прекрасного роботодавця для усіх, хто шукає стабільну та приємну робочу атмосферу!

немає, все подобається!