Відгук про роботодавця «Бінокль Кава» Добавлен: 13.03.24 18:46

Інші назви: Бінокль
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Телефони: 0508851770
Адреса: Україна, м. Київ, Киев

Автор(-ка): Тарас Вардзарук (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Колектив частково

Працював в цій компанії більше року, недавно звільнився через погане ставлення керівництва та затримки по виплаті зарплати. Й по гарячим слідам. 1) Погано оформлене робоче місце, його вірніше нема, постійно в коворкінгу блокбастеру доводилось шукати місце длЯ роботи. 2) Обманюють постійно при нарахуванні зарплати, працюючи безпосередньо в продажах кавярень (франшиз) так і не зрозумів який в мене щомісячний план продаж, яна прох так забрехалася, декілька разів на місяць змінюючи план в більшу сторону. яна ти брехло. Також вся ЗП виплачувалась в конверті, бінокль не оформлює людей на роботу, не платить податки. новий фіндир тетяна веде себе як ідіотка, й на запитання по роботі кричить , що їй задачі потрібно ставити в бітріксі. також у них в 2024році ноухау вимагають відкривати фоп й на відповідно таким чином платити зп. це також впливає на тєкучку кадрів. 3)окремо хочу виділити нр відділ, при прийомі на роботу мене консультував рома , якщо коротко рідкий козел, тому що обіцяли при прийомі на роботу одні умови, по факту суцільня брехня.. потім рома десь зник й зявився дурко данило. як на мене нр-дирекція це просто треш. При звільненні не виплатили зарплату істеричка тетяна фіндир спочатку переводила стрілки на яну, яна на данила а потім забанили мій номер. В цілому не компанія а суцільний обман. Дурять працівників, дурять клієнтів так як нікому не потрібні ці кавярні , які збирають в підвалі й розвалюються через 2-3 місяці.. Власникам та керівницнтву ГАНЬБА .. https://www.vnutri.org/binokl-kava/comment-page-1/#comment-873091