Відгук про роботодавця «Пенсион» Добавлен: 19.03.24 16:41

Інші назви: ООО "Пенсион", ООО " Пенсион " , Доверента
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Телефони: 288 21 98
Адреса: Україна, м. Запоріжжя, ghalina2

Поиск клиентов и сопровождение сделки при оформление договоров пожизненного содержания
Автор(-ка): Галина Халіна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: підопічна
Дата співбесіди: Листопад 2019 г.

Договір про по життєве утримання з Центром допомоги Пенсіон я уклала в 2019 році. Що найбільше мене турбувало тоді, це непомірні для мене на той час комунальні платежі. Пенсіон взяв на себе обов'язок сплачувати всі платежі по утриманню і обслуговуванню моєї квартири. Отримувала душевну допомогу через регулярне спілкування з співробітниками Центру телефоном, пропозиції про допомогу. З початком війни наші зв'язки стали ще міцнішими, більш душевними. Мене підтримували добрим словом, Мені підтримкою в години обстрілів. Не лишили, не покинули. Аж ось 8 січня цього року зі мною трапилося нещастя. Я зламала ногу. Перелом був важким - в двох місцях і зі зміщенням. Я була в відчаї. Але після спілкування з співробітницею Центру, я переконалася в надійності підтримки і допомоги Пенсіону. Мені допомогли доїхати до дому, підняли з загіпсованою ногою на руках по сходах до квартири. Вже на слідкуючий день до мене прийшов соц працівник і був зі мною кожного дня. Я отримувала всю необхідну допомогу і турботу, будучі прикованою до ліжка. Незабаром мені прислали милиці і я через деякий час вже змогла вставати і пересуватись по квартирі. На зараз я вже самостійно ходжу, але ще не виходу на вулицю-сходи для мене ще велика перешкода. Мене і в цьому стані не залишають на самоті. Соц працівник продовжує піклуватися про мене. Я завжди маю свіжі продукти, смачну їжу і чисте помешкання. Велика подяка всім працівникам Пенсіону, особливо Вірі Ігорівні, що не залишили мене на самоті в складний для мене час. Я переконалась в надійності підтримки Пенсіону.

немає