Відгук про роботодавця «Бюро перекладів pereklad.ua» Добавлен: 20.03.24 13:40

Інші назви: pereklad.ua
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Телефони: +38 (050) 425-75-89
Адреса: Україна, м. Запоріжжя, провулок Тараса Шевченка, 7/1

Бюро перекладів PEREKLAD.UA – одне з провідних бюро перекладів України. Наше бюро перекладів працює в Києві понад 15 років, залучає більше ніж 750 перекладачів, які володіють 50 мовами. Перекладачі нашого бюро перекладів – фахівці високого рівня з великим досвідом роботи. Саме тому ми впевнені у достовірності перекладу та надаємо безстрокову гарантію якості. Нашому бюро перекладів довіряють провідні банки, телеканали, промислові підприємства та великі компанії України. Виконані нашим бюро переклади відповідають державним і міжнародним стандартам якості.
Автор(-ка): виктория воробьева (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: администратор
Дата початку роботи: Січень 2022 г.
Дата звільнення: Вересень 2023 г.

Я працюю в цій компанії протягом деякого часу, і можу сміливо сказати, що це одна з найпрофесійніших і дружніх робочих спільнот, з якими я коли-небудь працював. Тут цінують кожного співробітника і створюють умови для розвитку кожної особистості. В компанії панує дружня атмосфера, де кожен завжди готовий підтримати один одного.
Наш колектив - це справжня команда, яка працює разом над вирішенням складних завдань і досягненням спільних цілей. Крім того, керівництво компанії завжди відкрите до нових ідей та ініціатив, що створює стимул для особистого і професійного зростання.
Я дуже вдячний за можливість працювати в цій чудовій команді!

не було