Відгук про роботодавця «черномор косметикс» Добавлен: 21.03.24 09:38

Основна назва: черномор косметикс
Адреса: Україна, м. Київ, Миколи Міхновського, 26/1

Работа с салонами красоты
Автор(-ка): Альона (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Оператор 1с
Дата співбесіди: Березень 2024 г.

Їх не має

Хочу залишити про компанію «Чорномор Косметцкс» свій НЕГАТИВНИЙ відгук.
Історія така:
- я в активному пошуку роботи була, знайшла на роботі.юа вакансію цієї компанії «Оператор 1С» зп 25000 грн плюс бонуси .
День 1. Мене запросили, була розмова з Інною (не знаю її посади , але в штаті, не HR).
Я розповіла свій досвід, навики . На цій співбесіді вона повідомляє що ще буде співбесіда з засновником (Владислав )
В цей же день вона мені телефонує і повідомляє - що вони готові зі мною співпрацювати, засновник погодився навіть без співбесіди.
Домовляємося що я на наступний день приходжу на пів дня на щоб спробувати та побачити як вони працюють.
День2 . Я приїхала до них, пів дня відпрацювала, повідомляють що мене беруть , керівник сказав щоб вже несла документи на оформлення. Інна каже, що буду навчати, все сама , під себе . Краще навчити чим перевчити .
Я повідомляю що звільняюсь зі старого місця.
Дкнь 3. Від цієї Інни приходить повідомлення «Вітаю, Альона!
Вимушені перенести наше співробітництво на декілька днів
Тому що багато бажаючих і власник дав розпорядження переглянути всих кандидатів»
День 4. Не пройшло й доби , від Інни повідомлення: «Альона, вітаю!
Розглянула я сьогодні кандидатів.
На сьогодні перевагу даю тобі, бо мені важливо бажання працювати)»

Це вже тіпо роблять одолженіє, сьогодні я даю перевагу, а завтра вже не дам 😅ну так і вийшло.
Я звільнилась зі старої роботи, і сюди (слава Богу, мабуть) не взяли .
Це по-людськи ? Мені здається так не робляться, ну тут в мене вже надії тільки на карму .

Останній день коли до них прийшла, я замічала що вони ходять переглядаються, шукаються . Ну не готові взяти, навіщо витрачаєте мій час та свій ? Це що за приколи такі?
Не рекомендую на таких навіть витрачати час. Добре що це сталося одразу , а не тоді коли вже влаштували.
Це просто треш компанія.
Це суто моя думка, я написала що було з мого досвіду .