Відгук про роботодавця «Domino group» Добавлен: 24.03.24 19:34

Основна назва: Domino group
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Domino Group — сеть мультибрендовых магазинов в Донецке и Днепропетровске (Украина), представляющая ведущие мировые fashion-бренды. Группа Domino декларирует моду как стиль жизни, и стала известной благодаря успешным lifestyle проектам: ежесезонному Domino Magazine и ежегодным fashion party от Domino.
Посада: Стиліст
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Немає окрім красивих інтерʼєрів

Вас кинуть на гроші! Стажер ви чи вже більш менш працюєте. Якщо ви стажер, то ви повинні бути готовими і вдячними за безоплатне стажіювання, бо ви ж приходите на роботу з 10 до 20 тільки за досвідом, а не за грошима. А завдяки божевільному графіку ви прокачаєте в собі працестійкість, вміння працювати в режимі мультизадачності (присісти вам не дадуть напротязі дня), швидкість реагування (що після роботи вже не буде жодних реакцій). Розраховано на те, що ви маєте дуже низьку самооцінку та на думку, що окрім них ви більше ніде не зможете заробити гроші, бо вони ж «лухарі», та роботи в Україні ніде немає. Ще ви можете почути такі питання на співбесіді : «А ви чому стали безробітнім? Нікому не потрібні, да?» - «А нам ви потрібні та потому ви маєте погодитися на що попало, а ми вам потім ні за що не заплатимо.»