Відгук про роботодавця «Юг-Контракт» Добавлен: 25.03.24 22:48

Основна назва: Юг-Контракт
Інші назви: входит в группу компаний "Фокстрот"
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Тернопіль, Область

Промоция электроники (мобильные телефоны, тонометры, цифровые термометры)
Автор(-ка): Анонімний Анонім (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Торговий по області
Дата початку роботи: Лютий 2020 г.
Поточна зарплата: $800

Працюючі торговим, можно заробляти, при бажанні і результаті. Плани цілком досяжні. Керівництво тебе чує, принаймі тернопільська РМ робить для цього все можливе. Є 24 дні відпустки, які використати можно легко і без докору.
Ну і величезний плюс в тому, що компанія імпортер, а не перекуп. Брендів і ескаю в розпорядження торгового тьма. Тобто в точці ти або основний постачальник, або один з найпотужніших, з гарними умовами і сервісом. Продавати не важко і цікаво.
Плюсів переважна більшість, хоча і мінуси звичайно є. Та в принципі, цілком непогана робота з достойними умовами.

Велика бюрократична внутрішня складова. Легкі питання вирішуються довго шляхом корпоративної переписки. Цей цейтнот виплеканий роками , і певно роками ще житиме, бо це сама суть корпоративної культури Юга. Навіть генеральний може три дні чекати відповідь листом, замість п'яти хвилинної розмови телефоном. Дуже мало шляхів маневру для вільного вибору чи рішення на посадах. Все чітко за інструкціями через купу ланок посад вищих за рівнем. Немає партнерських стосунків з керівництвом, чітка ієрархія з жорсткою вимогою і очікуваннями страху перед керівником ))) це трохи іронічно, бо цей менталітет з радянського минулого, ну геть не наш. Я була здивована такій 'дикій' співпраці. І так , тут є купу непотрібних заявок на техліміти фактовикам, заповнення анкет які ніхто не читає, створення звітів які ніхто не відкриває, підписання актів, які нікого не цікавлять, і купу листування з будь якого робочого моменту Багато всякої метушні, якої не роблять в інших компаніях, але тут треба робити, бо це частина процесу. Тобто є робота, на яку ти витрачаєш час за компом, замість того щоб поїхати і продавати, і відповідно, заробляти.