Відгук про роботодавця «Aclima» Добавлен: 30.03.24 12:10

Основна назва: Aclima
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Адреса: Україна, м. Київ, пр-т. Степана Бандери 28,А

продажа климатической техники , системы вентиляции и кондиционирования
Автор(-ка): Ніка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Компанія могла бути на ринку України більш розвиненою і впізнаваною. Але це карма їх така "гарна", що вони не досягли того рівня, який би могли досягти. І це позитивно

Працювала в компанії понад два роки. Ось висновок. Два пани, які керують цією компанією Шуба Іван і Рубан Вадим, зовсім не мають поваги до людей. Своїх працівників вони називають ресурсом, і ставлення відповідне. Хочу пролити більше правди на їх великі гасла які пропонує компанія своїм співробітникам, а це корпоративи за кордоном (три дні в Єгипті, Турції але 50 % цієї подорожі оплачує сам співробітник) і страховка (особисто у мене її не було, хоча документики на неї подавала, але так і не дочекалась), оформлення згідно КЗпП (мінімальна. зп.), а також система нематеріальної мотивації (по вухах ці керівники їздити добре вміють). Виплата і рівень заробітних плат співробітникам залежно від стосунків з керівництвом, якщо ви родич, друг, брат, сват, коханка:)-то буде у вас все зашибісь- зп від 30 до 100000 грн. будете мати. А як Ви скажемо, так людина з "вулиці" то будете пахати поки інші мною перераховані працівнички чілять. Бо зараз же війна і особисто Рубан Вадим вважає що достатньо людей знедолених на ринку української праці щоб віджимати людей за бесцінь. В компанії відсутнє преміювання, відсутня 13 зарплата. Найбільше моє здивування було підлості Рубана Вадима, коли я звільнялась з компанії в мене за 2 роки були не відпрацьовані відпустки. І мені по його особистому розпорядженню влаштували "вирвані годи" коли я прийшла звільнятись і забирати трудову. Так, як зарплата офіційна і мінімальна, і не виплатити вони мені її не могли. Мені почали погрожувати як я не віддам їм гроші нальчиком то вони мені не віддадуть трудову! Ну тут звісно прийшлось цим вилупкам пояснювати що таке порушення КЗОТ. Після погроз поліцією і складанням протоколу, все віддали. ВИСНОВОК! ГАДЮШНИК! А головна гадюка в цьому зміїному кодлі це Рубан Вадим. Людине без совісті і честі. Але я то не перша, в них така практика присутня була і до мене. Інший Іван Шуба вже давно Польський Пан, який забув що таке жити в Україні, бо у Польщі наразі мирне життя. І тепер велике його бажання, щоб люди в Україні пахали на копійки на польську Акліму. Тому як прийдете працювати, потім буде додаткова робота на Польщу, яка не оплачується. Також ці люди не знають що таке особисті кордони. Писати, дзвонити по вечорах, вихідних днях, святах для них це норма. А особливо так у вечері, щоб Вам потім "краще спалось"виносити мізки своєю писаниною у чатиках, які вони особисто керують, то найголовніша праця їхнього життя. Бо вони вважають що той самий "ресурс" зобов'язаний на них працювати ЦІЛОДОБОВО! Також приниження вашої праці почнеться майже з самого початку, ну може місяць другий стримаються, а потім щоб не виконувати своєї обіцяної лапші, почнуть Вам казати ш Працювала в компанії понад два роки. Ось висновок. Два пани, які керують цією компанією Шуба Іван і Рубан Вадим, зовсім не мають поваги до людей. Своїх працівників вони називають ресурсом, і ставлення відповідне. Хочу пролити більше правди на їх великі гасла які пропонує компанія своїм співробітникам, а це корпоративи за кордоном (три дні в Єгипті, Турції але 50 % цієї подорожі оплачує сам співробітник) і страховка (особисто у мене її не було, хоча документики на неї подавала, але так і не дочекалась), оформлення згідно КЗпП (мінімальна. зп.), а також система нематеріальної мотивації (по вухах ці керівники їздити добре вміють). Виплата і рівень заробітних плат співробітникам залежно від стосунків з керівництвом, якщо ви родич, друг, брат, сват, коханка:)-то буде у вас все зашибісь- зп від 30 до 100000 грн. будете мати. А як Ви скажемо, так людина з "вулиці" то будете пахати поки інші мною перераховані працівнички чілять. Бо зараз же війна і особисто Рубан Вадим вважає що достатньо людей знедолених на ринку української праці щоб віджимати людей за бесцінь. В компанії відсутнє преміювання, відсутня 13 зарплата. Найбільше моє здивування було підлості Рубана Вадима, коли я звільнялась з компанії в мене за 2 роки були не відпрацьовані відпустки. І мені по його особистому розпорядженню влаштували "вирвані годи" коли я прийшла звільнятись і забирати трудову. Так, як зарплата офіційна і мінімальна, і не виплатити вони мені її не могли. Мені почали погрожувати як я не віддам їм гроші нальчиком то вони мені не віддадуть трудову! Ну тут звісно прийшлось цим вилупкам пояснювати що таке порушення КЗОТ. Після погроз поліцією і складанням протоколу, все віддали. ВИСНОВОК! ГАДЮШНИК! А головна гадюка в цьому зміїному кодлі це Рубан Вадим. Людине без совісті і честі. Але я то не перша, в них така практика присутня була і до мене. Інший Іван Шуба вже давно Польський Пан, який забув що таке жити в Україні, бо у Польщі наразі мирне життя. І тепер велике його бажання щоб люди в Україні пахали на копійки на польську Акліму. Тому як прийдете працювати, потім буде додаткова робота на Польщу, яка не оплачується. Також ці хлопці мають дуже "гарну мотивацію" це принижувати і знецінювати людей. Тому звісно і не знають що таке особисті кордони. Писати, дзвонити по вечорах, вихідних днях, для них це норма. Бо вони вважають що той самий "ресурс" зобов'язаний на них працювати цілодобово!