Відгук про роботодавця «Рошен ДПІзюмінка» Добавлен: 18.04.24 14:04

Основна назва: Рошен ДПІзюмінка
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Адреса: Україна, м. Київ, Київ

Автор(-ка): анонім (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Заступник керпуючого
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Заробітня плата, якщо ти продав душу дияволу і не схопив КЕП в півзарплати.

Якщо бажаєте тут працювати то знімайте рожеві окуляри, луснуть склом всередину.
В компанії працював дуже довгий час і виключно через зп. Графік ненормований, якщо в тебе день народження випадає на робочий тобі вихідного ніхто не дасть (Ето нє повад), щей змусять пряцювати повний день. Так Так керівництво спілкується російською. Місце де тебе не сприймають за особистість, де тебе шліфують під роботу і роблять її №1 в твоєму житті. Я працював на посаді заступника 3 роки, в трудову записали тільки півроку , з моменту річної оцінки, хоча з першого дня роботи на посаді я все виконував і працював більше за всіх, і прибиральницею і вантажником, і в коронавірус і з початку повномасштабнгого вторгнення без світла і тд. Це не моя проблема що компанія довго не організовувала (2роки) цю оцінку, що півроку вони її тільки перевіряли!!! Ось так шановні, з вас здирають десять шкур, а потім жбурляють лицем в багно. Працівники офісу на магазинах влаштовують рейди. Зміни акцій до ночі чи переоцінки ніхто не табелює. Піти на лікарняний можна тільки коли керуючому це зручно, якщо ні, то він виставить тебе ворогом для всього колективу. ПРо кеп я взагалі мовчу, здирають майже щомісяця, ставлять невиконуючі плани, тобто отримати супер зарплату щастить не кожного місяця. Недостачі покриває персонал. Здоров'я -50%. Досвід одним словом безцінний, я забагато віддав цій невдячній компанії, шкодую що не звільнився раніше.