Отзыв о работодателе «Lucky Look» Добавлен: 23.04.24 23:47

Основное название: Lucky Look
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Адрес: Украина, г. Киев, Ocean Plaza

Розничная торговля головными уборами, солнцезащитными очками, аксессуарами
Автор: Вікторія (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Стиліст-консультант
Дата начала работы: Октябрь 2023 г.
Дата увольнения: Январь 2024 г.

Мала змогу бути частинкою команди «Lucky Look” і насправді хочу виразити свою подяку за можливість працювати там! Прочитавши попередні відгуки, зразу зауважила, що від того часу багато чого змінилось. Так, як я студентка і до того працювала тільки за кордоном у сфері обслуговування, то для мене це був кардинально новий досвід! Руслана, яка навчала мене, була максимально комфортною та приємною людиною і в той же час вимогливою. Проте мені напрочуд подобалося працювати там: молодий колектив, хороше ставлення і підтримка від всіх ( працівники, Тетяна Володимирівна та в офісі працювали класні дівчата). Я вважаю, що за мірками Києва я заробляла достатньо для того, щоб почуватися комфортно. Мене надихало спілкування з людьми, створення різних образів та багато нових знань. В деякі моменти було складно з касою, бо я ніколи попередньо з тим не працювала, проте мені насправді допомагали розібратися з нею і ставилися поблажливо. Чесно кажучи, я дуже багато працювала, але це було моє бажання і я не шкодую. Не можу не згадати про: бонуси, масажі і різні класні плюшки, які я отримувала. Їжа, напої, подарунки на свята - це справді все було і я цього не вигадала, це мені піднімало настрій і мотивувало працювати ще краще. Звичайно були й недоліки, проте я з впевненістю можу порекомендувати, з свого досвіду, роботу в «Lucky Look”.

Команда та керівництво працює над тим, що все було ідеально. Тому, як на мене, недоліків не було. Все максимально залежало від тебе (Скільки працюєш-стільки і отримуєш).

Тому хочу побажати тільки успішного розвитку та нових вершин!