Відгук про роботодавця «Славдорстрой» Добавлен: 09.05.24 12:38

Основна назва: Славдорстрой
Інші назви: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЛАВ АБЗ" Адреса Україна, 84180, Донецька обл. , Слов'янський р-н, місто Миколаївка(пн), ВУЛИЦЯ КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 7А
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Телефони: +380 99 010 1513
Адреса: Україна, м. Київ, Київ

Строительство дорог
Автор(-ка): Микола Микола (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Немає

Подивившись усі відгуки хочу сказати ,що про відгуки негативні, так воно і є. Позитивні висловлювання пишуть люди до яких ще не дійшло то невдоволення від керівництва, питання часу, недовгого. Обіцянки від керівництва не виконуються. Набір або звільнення робочого та офісного персоналу відбувається незрозуміло за якими правилами, десь хто-то щось казав, від того на ділянках та відділах безлад, ні хто не розуміє що робити, або роблять вигляд роботи, тому що немає ніяких інструкцій. Всередині компанії крадівництво, а як-що воно проявляється, звинувачується будь хто під якимось приводом. Соціальний пакет відсутній зовсім. Забезпечення робочим інструментом та інвентарем довге та погане або відсутнє. Недоплата заробітної плати без жодних на то обгрунтованих причин. Багато прикладів було також невиплати зарплати. Заробітна плата перерахована на картку не означає офіційна. Звернення зі скаргою до державної охорони праці або до суду вирішує питання. Компанію для роботи не рекомендую зовсім