Відгук про роботодавця «Dr.Hill» Добавлен: 11.06.24 15:33

Основна назва: Dr.Hill
Інші назви: massages com ua
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: 38(097)656-40-90
Адреса: Україна, м. Київ, м. Лук'янівська, вул. Юрія Іллєнка, 12 м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 29А м. Олімпійська, вул. Жилянська, 12А

Dr.Hill пропонує інтенсивний та ефективний масаж, який швидко знімає загострення, відновлює після тренувань і допомагає позбутися хронічних проблем. Наші фахівці з медичною освітою використовують найкращі техніки для досягнення максимально швидких результатів.
Автор(-ка): Дмитро Назаренко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: масажист, співробітник
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Мережа масажних кабінетів Dr.Hill дійсно знає як залишити позитивне враження про себе. Багато клиєнтів що звертались до нас про допомогу та мали певні проблеми зі здоров'ям спочатку не вірили у дієвість масажу,сприймаючи його просто як метод розслаблення.Але після сеансу- забували шлях до лікарень оскільки зрозуміли що насправді краще. Загалом коллектив неймовірньо дружній, щодо клієнтів- завжди врахують побажання та особливості кожного відвідувача. Без сумнівів рекомендую як працівник Dr.Hill у минулому. P.S Звільнився оскільки переїзджав до іншого міста

Багато питань від знайомих щодо переліку послух які надає Dr.Hill. Люди буває не знаходять ресурс на якому розміщені послуги від Dr.Hill. Тому додаю тут посилання https://massages.com.ua/ щоб всі охочі вирішили своє питання раз та назавжди.