Відгук про роботодавця «КАН девелопмент» Добавлен: 05.07.24 13:58

Основна назва: КАН девелопмент
Інші назви: КАН строй
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Телефони: (044) 247-57-48

Жилые комплексы эконом-, бизнес- и премиум-класса, офисные центры, торгово-развлекательные комплексы и др.
Автор(-ка): Гість (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер продажу
Дата співбесіди: Липень 2024 г.

Молоді і привітні дівчата в відділі

Не зважаючи на погані відгуки все одно пішла на співбесіду. Перше враження вже було відносним через яскраві і різнокольорові футболки працівників, бо моя думка така, що квартири це не телефони і виглядати, як продавець в фокстроті це недоречно і робить відділ продажу менш професійним. Також була в шоці від того, що в офісі відділу продажу стоять маленькі столи на рівні колін і поряд кутні дивани і це і є робочі місця працівників. Тож по 8 годин люди повинні сидіти згорблено над столиком чи з ноутом на колінках. В основному працюють молоді дівчата і не розуміють з чим можуть зіштовхнутись після такого робочого місця(
Далі повз мене пройшов керівник відділу продажу і не зупиняючись швидко кинув Добрий день, пройдемо…. Повага і етикет не його, це вже зрозуміло.. Ну а далі супер неприємно було спілкуватись, коли тобі більше розповіли про Юніт сіті та Юніт хоум, а на всі питання стосовно умов роботи, соц. пакету та оплати праці. Я почула, що може бути 6 днів на тиждень, а не як проговорено з HR та в описі вакансії 5 днів. Зп сказати не можу бо це конфіденційна інформація це вже на другому етапі співбесіди, ставка кі, відсоток від продажу - вгазалі відповідь, що Вам це дасть, це також кі. Потім питання, які вже взагалі нормальні компанії не запитують по типу чи плануєте вагітність. Встала і вийшла коли на всі питання я отримувала, що це кі.