Відгук про роботодавця «4 party» Добавлен: 23.08.24 17:49

Основна назва: 4 party
Інші назви: 4party, все для свята, всё для праздника
Телефони: +38 (050) 135-51-29, +38 (097) 872-41-12, +38 (044) 384-33-84, +38 (093) 662-77-94, +38 (050) 144-43-10, +38 (067) 350-55-33
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8

Вітаємо! Ми – інтернет-магазин 4party, в нас є все необхідне для проведення свят та вечірок. У березні 2023-го 4party виповнилося 15 років. Самим не віриться : ) Ми озирнулися назад і зрозуміли, скільки всього встигли зробити. Зараз 4party – лідер ринку товарів для свят та вечірок. 95% клієнтів задоволені нашим асортиментом та сервісом, 50% – здійснюють повторні покупки протягом року. Середній рейтинг наших роздрібних магазинів: 4,6 з 5 у Google Maps (на основі сумарно більш ніж 800 відгуків з 2015 року). Ми досягли цього завдяки професіоналізму та любові до свят :) Все це Ви можете замовити на... »
Автор(-ка): Працівник кол-центру (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Кол-центр
Дата початку роботи: 2024 г.
Дата звільнення: 2024 г.

Офіс в ангарі на території Київського суднобудівно-судноремонтного заводу недалеко від станції метро Тараса Шевченка (Подільський район).

Робота повний робочий день, два розірваних вихідних. Перший місяць - ставка, далі - ставка + процент від прийнятих замовлень. Одразу скажу, що вже після випробувального місяця на повноцінній роботі особливих змін у розмірі зарплатні не відчувалось.
Хочу відзначити, що робота не дуже приємна. Магазин займається роздрібною торгівлею товарів для вечірок і святкування. Замовляють переважно на сайті, але все одно потрібно дзвонити всім.
Велику частину товару замовляють у Китаї і приходить продукція низької якості, тому багато скарг і рекламацій - і все сиплеться на кол-центр.
Також клієнти незадоволені, оплатою лише за реквізитами, тобто платять на рахунок, а потім ми шукаємо їхню оплату. Якщо не встигаєш повідомити, що оплата прийшла, звичайно ж, знову невдоволення клієнта. Відправка лише Новою Поштою за передплатою, що теж провокує питання від клієнтів, особливо при замовленнях на невеликі суми.
Коротше кажучи, магазин не дуже хоче йти назустріч клієнтам в плані сервісу і оплати.
Щодо колективу, то він "строкатий" . є нормальні люди, а є Любимчики керівника. Вони нібито працюють за двох, все роблять ідеально і доповідають керівнику про інших працівників. Окрім цих любимчиків всі інші винні у всьому - скарги клієнтів, неприйняті чи забуті замовлення, брак на складі. Керівник взагалі полюбляє скидати на інших усю провину і не слухає пояснень. Скарги від клієнтів - значить, погано працюєш.
Протрималася там недовго. Вже зараз працюю у набагато комфортніших умовах з нормальною зарплатою, щоправда не в кол-центрі.