Отзыв о работодателе «Top Work» Добавлен: 19.09.24 15:18

Основное название: Top Work
Другие названия: Top Work відгуки
Телефоны: +380 (96) 847-38-28, https://uaotzyv.com/kyiv/top-work-424226
Адрес: Украина, г. Киев

Top Work - це IT компанія, яка працює на аутсорсі і пропонує ринку свої послуги. Ми сворюємо для своїх клієнтів будь яке програмне рішення для закриття проблем замовника. Наша команда професійних розробників творить іноді чудеса і створює такі рішення, про які ми навіть не могли й поміркувать. Не один наш клієнт не залишився незадоволеним після роботи з нами. Якщо у вас є важлива розробка яку ви не можете зробити самі, то напишіть нам і допоможемо вам в вирішенні цього питання.
Автор: Соломія (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: Business Analyst
Дата начала работы: Август 2023 г.

Я працюю в компанії Top Work вже рік на позиції Business Analyst, і мій досвід тут виключно позитивний. Відмінна компанія, яка надає багато можливостей для професійного розвитку. Працюючи над різноманітними проєктами та завданнями, я постійно розширюю свої знання та зміцнюю свої навички. Отримання нових знань, навичок та вивчення нових технологій тут гарантовано, що робить роботу цікавою та захоплюючою.
Команда, з якою я працюю, дружня та підтримуюча. Комунікація в команді на найвищому рівні, кожен учасник готовий допомогти іншому, що створює атмосферу співробітництва та взаємної підтримки.
Top Work — це відмінне місце для професійного зростання, що пропонує як розвиток професійних навичок, так і підтримуюче командне робоче середовище.
Мені дуже приємно мати можливість працювати в такій гарній компанії та команді, дякую, що повірили в мене.

Не знайшла