Отзыв о работодателе «Студія перманентного макіяжу Тетяни Герасимчук» Добавлен: 05.10.24 18:03

Основное название: Студія перманентного макіяжу Тетяни Герасимчук
Другие названия: ТАстудія
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Телефоны: +380996533522
Адрес: Украина, г. Киев

Студія перманентного макіяжу. Пудрові брови, акварельні губи, татуаж повік. Видалення неякісного і старого татуажу ремувером і лазером. Послуги косметолога.
Автор: Аліна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: майстер татуажу
Дата начала работы: 2021 г.
Дата увольнения: 2022 г.

Студія перманентного макіяжу Тетяни Герасимчук на цей момент найкраще місце де я працювала. Я пройшла навчання у Тетяни Герасимчук і після закінчення курсів залишилась на практику а потів мені запропонували роботу в цій студії. Робота тут допомогла мені професійно розвитися і отримати відмінний професійний досвід. Я приходила на роботу з радістю, адже тут панувала дружня та підтримуюча атмосфера.
Особливо хочу відзначити директора, Тетяну Герасимчук. Вона не тільки талановитий майстер, й чудовий керівник але й дуже гарна людина. Тетяна завжди готова допомогти, поділитися своїм досвідом та знаннями. Вона створює умови для постійного навчання та вдосконалення, що дуже важливо для нашої професії. Її професіоналізм та людяність надихають мене і досі на нові досягнення. Так сталося, що у 22му році мені , нажаль, довелося звільнитися і поїхати з України.
Хочу побажати Тетяні і її студії перманентного макіяєу успіхів і процвітання!

Не було. Чесно... не можу згадати нічного паганого :-)