Відгук про роботодавця «Red Hot Team» Добавлен: 22.10.24 12:12

Основна назва: Red Hot Team
Інші назви: RedHotTeam
Сфера діяльності: Торгівля
Адреса: Україна, м. Луцьк

Маркетинг, реклама, PR, 10–50 співробітників Привіт, Ми Red Hot Team — команда нового покоління у сфері Affiliate marketing у Луцьку Щомісяця ми залучаємо тисячі клієнтів для наших партнерів за допомогою рекламних платформ та успішно займаємось монетизацією трафіку За 8 місяців ми зібрали потужну команду спеціалістів по всьому світу і на цьому не зупинимось Ми PRO, тому що ми: ▫️ про яскраві івенти, корпоративи та тім білдинги; ▫️ про потужне ком’юніті та нові знайомства; ▫️ про анлім бюджет, а не мінімальну зп та нудну роботу; ▫️ про різні плюшки та заохочення, а не штрафи; ▫️... »
Автор(-ка): Kratos (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Support Manager
Дата початку роботи: Вересень 2024 г.
Дата звільнення: Жовтень 2024 г.

Плюси реально були, проте всі нівелюються шахрайством з оплатою першого робочого тижня та звільнення без об'єктивної причини.

Пропрацював на позиції "менеджера з підтримки" майже місяць, прийшла зарплата за два тижні, поцікавився чому за перший тиждень повноцінної роботи не заплатили... Тон розмови відразу набув серйозності та відчувалась пасивноагресивна контратака, з посиланням на політику компанії, що в них 2 тижні випробувального періоду, з них перший не оплачується та нагадали, що це оголошувалося на співбесіді. Проте на тих самих двох співбесідах ці умови обговорювалися з Проджект Менеджером та HR, яка мені це все й відповідала та було озвучено, що безоплатний період в них мотивується тим, що я ж не робитиму нічого, а навчатимусь, а оплачуватися вже буде моя безпосередня робота, що звісно не звична практика, бо в нормальних компаніях такого немає, я кандидат з обширним досвідом в цій сфері, саме такого вони й шукали, проте Проджект Менеджер наголосив, що цей період стажування в два тижні номінальний, а по факту якщо приступлю до роботи раніше, то він буде коротший. Я уточнив скільки часу в день буде займати це безоплатне "навчання\стажування", на що отримав відповідь що кілька годин в день, через що я й погодився також піднявши питання про можливий кар'єрний ріст до тімліда.
В результаті з навчання було 3 дні (вже третій день, п'ятницю" сидів повний робочий день та під вечір лишився сам на лінії),а з понеділка, перший тиждень самостійної роботи на лінії з нечастими питаннями щодо політики відповіді клієнтам, та робочим нюансам через відсутність регламенту та писаних сценаріїв, про що я знав, так як в них ще не було сапорт відділу, виконав значний пласт роботи, так як з моїм досвідом я швидко втягнувся в процес. Проте HR переговорила з керівницею щодо мого запитання та озвучила заключення, що в них така політика компанії та що мені оголошувалося про два тижні випробувального періоду тратата і все, щось не подобається?) Написав Проджект менеджеру, який мені зовсім інше розповідав на співбесідах, він мене ігнорував два дні) В результаті через півтора дні від зарплати мене кличуть на 5-ти хвилинний кол та звільняють, через "реструктизацію відділів та нові проекти", щось типу того)) Помітно було що HR сама не розуміла як так, хочу відмітити що Соня себе гарно проявляла на своїй посаді, проте вона також була на тих співбесідах зі мною та проджект менеджером та все це чула, хоч мені втюхувала політику компанії в цій ситуації, нажаль не знаю чи оголошували вони керівниці що ми обговорювали інакше на співбесідах.

Звичайно на наступний тиждень вакансія вже була відкрита)