Відгук про роботодавця «Mobile Trend» Доданий: 12.02.25 21:16
Сфера діяльності: Послуги: Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер
Сайт: www.instagram.com
Адреса: Україна, м. Київ
Перегляди: 57
Усього відгуків: 30
Опис діяльності:
Посада: Продавець
Дата початку роботи: 2024 г.
Дата звільнення: 2025 г.
Позитивні сторони компанії
жодного +
Негативні сторони компанії
Це не стажування, а якесь знущання! По телефону так гарно розповідали – «приходьте, ми вас навчимо, допоможемо, зарплата буде стабільна». Ага, звісно! Насправді все виявилось повним обманом.
Мене одразу взяли, сказали, що стажування – формальність і якщо все буде добре, залишуся працювати. Я пропрацювала тиждень, старалась, виконувала все, що казали, а потім просто сказали: «Вибач, ти нам не підходиш». Без пояснень, без нічого!
Про гроші взагалі окрема історія. Обіцяли заплатити за стажування, але, коли я спитала про виплату, просто відмахнулися: «Стажування не оплачується». А те, що я тиждень на них пахала – нікого не цікавить!
Правила – просто жах. Запізнилася один раз на 10 хвилин, і то через повітряну тривогу! Я пояснила, що метро зупинилось, що я бігла як могла, але ні – почали мене вичитувати, наче я прогуляла цілий день. Типу, «всім важко, але всі приходять вчасно». Ну звісно, всі!
Про навчання теж брехня. Ніхто тебе не вчить, просто дають купу інформації і кажуть – вчи сама. Треба знати все про телефони, зарядки, гарантії, ще й продавати так, щоб клієнти купували. Якщо клієнт відмовився, це не його рішення – це твоя вина! Одного разу чоловік сказав, що подумає, а мені після цього таке влаштували, що хотілося плакати. Мовляв, «ти не змогла переконати, ти поганий продавець».
Якийсь психологічний терор, а не стажування! Витратила час, нерви, грошей не заплатили, ще й самооцінку на нуль опустили. Якщо не хочете зіпсувати собі настрій і даремно витрачати сили – обходьте цей магазин десятою дорогою
У разі незгоди 🙅 у вас завжди є можливість спростувати відгук 😡, додавши коментар до нього 💩. А якщо ви помічали ті ж порушення роботодавця, то можна підтримати автора.🙌.