Відгук про роботодавця «kiwi agency» Доданий: 14.09.25 17:26
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Київ, Київ
Перегляди: 55
Усього відгуків: 6
Опис діяльності:
Дата початку роботи: 2025 г.
Дата звільнення: 2025 г.
Стартова зарплата: $20000
Фінальна зарплата: $8000
Позитивні сторони компанії
Спочатку здаються цілком милою приємною компанією :)
Негативні сторони компанії
Насправді гадаю було декілька сигналів що щось воно не те, по-перше це звичайно велетенське тестове з 3х частин (на посаду дизайнера, якщо що). На роботу влаштували швидко і вже на наступний день треба було виходити. Стосовно колективу нічого не можу сказати, є ця картинка ніби це все дружня команда і все таке але по факту звичайно там навіть не пахне якимось дружнім колективом, ніхто там ні з ким не спілкується. Воно б може було б і ок, як би вони не малювали цю картинку.
Зараз про головне, спочатку казали що їм конче необхідний працівник на повну ставку але тестовий період при цьому оплачувався погодинно. В результаті пропрацювавши місяць майже постійно повний робочий день заплатили 8к і ще треба було попросити декілька разів щоб таки заплатили. Підрахувавши самостійно зарплата за тестовий місяць мала б становити приблизно 20к, незрозуміло навіщо взагалі треба було вести години роботи, якщо заплатили скільки захотіли.
В результаті після тестового місяця сказали, що хотіли б продовжити співпрацю на аутсорсі,що дивно бо їм же був конче необхідний працівник на повний робочий день. Ну і звісно ж жодного разу так і не написали, що теж дивно чому б просто не сказати ви нам не підходите. Ну і на додачу акаунт ейчара з яким велася комунікація взагалі виявився видаленим, ну і звісно ж відкрита вакансія на сайті.
Гадаю можна пошукати щось краще для роботи і не підтримувати сумнівний бізнес.

У разі незгоди 🙅 у вас завжди є можливість спростувати відгук 😡, додавши коментар до нього 💩. А якщо ви помічали ті ж порушення роботодавця, то можна підтримати автора.🙌.