Відгук про роботодавця ««Паперові кучерики»» Добавлен: 20.12.12 23:15

Основна назва: «Паперові кучерики»
Інші назви: Студія квілінгу «Паперові кучерики», «Паперові кудряшки», ТОВ «ПАПІР ФО Ю», ТОВ «PAPIR4U»
Телефони: +38 095-835-21-25

Виготовлення та розповсюдження наборів та матеріалів для квілінгу (смужки паперу, інструменти для квілінгу, готові набори), окрім цього діє гурток з квілінгу в Державному центрі позашкільної освіти.
Автор(-ка): Олена (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Листопад 2012 г.
Дата звільнення: Грудень 2012 г.
Стартова зарплата: $2000

Не можу адекватно оцінити якість продукції та послуг, претензії висловлюються до компанії як до вкрай несумлінного роботодавця.
Керівник проекту зв’язалась зі мною телефоном і запропонувала дистанційну роботу з перекладу матеріалів з російської на українську, написання іміджевих статей та публікацій на офіційній сторінці компанії. Запропонувала пройти випробування шляхом написання легенди, текст з другого разу задовільнив роботодавця, було обіцяно укладання трудового договору.

Будьте обережні!!!!! «Інтелігентне» кідалово!!!

На питання, як буде відбуватися оплата роботи і в якому розмірі, листом відповіла: «Близько двох тисяч у місяць, залежно від кількості статей». Уточнююче запитання «Як саме буде оцінюватись кожна стаття або тисяча знаків?» фактично проігнорувала, зіславшись на якусь там постанову КМУ, в якій вказано усі розцінки, натомість присилала нові і нові замовлення. Зробивши та надіславши декілька готових статей, я продовжувала нагадувати про досі не підписаний договір. У відповідь отримала незаповнений бланк Договору про авторську винагороду (роялті), який стосувався більше великих прозових творів, ніж моєї роботи. Це викликало у мене підозру, тому надсилати наступні виконані замовлення я припинила, запропонувавши листом власні розцінки за роботу, очікувала відповіді. Пані О. раптово почала зникати у відрядженнях, не відповідати на листи, на моє обурення відписувала, що ніякої відмови зі сторони компанії не було, допитувалась навіть про загальну суму виконаних робіт, але ні грошей на рахунку, ні Договору на електронній пошті так і не було. На запитання «Коли ж очікувати проплату?» відповіла (цитую дослівно, мовою оригіналу)))): «Олена, до вашого таланту нажаль бракує інтелегентності».
Все спілкування зводиться до того, щоб спровокувати працівника на конфлікт, і тим самим "інтелігентно" відмовити у зарплаті.
Шкода дівчат, які повірили у байки пані О., бо ж публікації на сайті продовжують з’являтися…(( Раджу не висилати роботу без підписання Договору і не соромитись уточнювати умови праці!!!!!

ЗА РОБОТУ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ ГРОШІ!!!!!!