Відгук про роботодавця «журнал VERSAL Івано-Франківськ » Добавлен: 21.01.13 16:09

Основна назва: журнал VERSAL Івано-Франківськ
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Телефони: 0342 754 730
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск, вул.Василіянок 30/4, 2 поверх

журнал VERSAL
Автор(-ка): Оксана (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2011 г.
Дата звільнення: 2012 г.

Нічого навіть не має що доброго сказати.... А жаль.

Так, у місті мало видань, тому рахується, що це з найкраще з ніяких)
Коли прийшла влаштовуватись на роботу, одна з працівниць сказала, що тут довго не протримуюсь : "Бо такі як ти тут не можуть працювати".??? Я спочатку не зрозуміла чому?
І так :
1) Обіцяли легальне працевлаштування - вийшло "Неофіційне" у всіх працівників. Не розумію чому ще податкова їх не перевірила. Всі працівники стоять на біржі, відмічаються вчасно і йдуть на роботу вчасно у редакцію...
2) Куча власників. Одному щось не подобається, але не подобається іншому і так цілими днями.
3) Пливучість кадрів. За пів року моєї роботи багато змінилось працівників. Їх не цінять, тільки намагаються робити вигляд ніби ти їм потрібен. Дуже вже використовують.
4) Обговорення своїх рекламодавців. На летючках спочатку про рекламу,скільки заплатять, як витягти більше і тут, хто у нього дружина, який він чи вона, ой .. яка нечистоплотна, стара, старий хрич ,скільки дітей має на стороні і т.д. Гидко було.Самі рекламодавці на віть не підозрюють як їх обгаджують за їх же гроші )
5)Не відповідна оплата праці.Було обговорено одна сума, стала зовсім інша і набагато менша. Хоча, реклами було зовсім на більшу суму-заробила.Я була менеджером з реклами.. Дві бухгалтерії.Гроші видавали на руку без оплати податків звичайно ж.
6) Хоча я була рекл.агентом у журналі не числиться жодного журналіста, ну а в кого він має числитись якщо власники навіть не підприємці ???. Одним словом жодного журналіста, лише редактор. та пару позаштатних журналістів ( не журналісти за освітою). ТО про , що нормальне там можуть писати?
Одним словом, паскудна "шарашкина кантора". Не люблять гарних працівників, бо боять мабуть їх карєрного росту. Рекламодавці журналу майте на увазі, що Вас обгаджують, а ви цього і не підозрюєте.