2 call

Інші назви: УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ
Телефони: 0442288102; 0677337999
Країна: Україна
Регіон роботи: Ровно

Настав час поставити всі крапки над і. Хочу розповісти всім нормальним людям, як мене ОБДУРИЛИ у тому 2 call. Я працювала в Інституті права КУП НАНУ офіційно шість років. В другій половині дня вирішила знайти підробіток. На роботу в 2 call мене взяв Максим Яценко, тому що Назар Микитин тоді ще був ніхто і ніщо. Спочатку все було ніби добре: мою роботу хвалили, мені лестили ... Потім я стала помічати спочатку приховану заздрість колег, яка поступово переросла у відкриту злість. Назар став на бік того бидла (пізніше, зрозуміла, чому). Я особисто була свідком, як ті селючки вживали наркотики, пиячили, розповідали, як займаються проституцією і просто розпустою. Як Горецьку за анальний секс, Назар зробив супервізором. Як Бекер за мінети, які вона робила Микитину і Яценку, посадили на кращі та більш високооплачувані проекти. Там ще було багато шалав, які є*блися за "місце під сонцем". Врешті, я звільнилася. Тоді мені подзвонив Максим і сказав, що не хоче втрачати цінного працівника, і запитав, на яких умовах я згідна повернутися. Я відповіла, що погоджусь працювати в автономному режимі, щоб ті курви не смерділи мені під носом куривом та перегаром. Максим погодився... Потім мені подзвонив Назар і сказав що вони вже "про все домовилися" ... Я повернулася. Назар довго розповідав про те, який потенціал в мені вони з Максимом бачать. Пропонують мені посаду супервізора, проте спочатку я повинна була пройти випробувальний період - два тижні. Я сумлінно виконувала всі обов'язки супервізора. По закінченню вказаного часу, підійшла до Микитина і запитала, чи успішно я пройшла випробувальний термін. Він сказав: ТАК ! Але на проекті ще не працює 20 операторів, і поки що все відкладається... Натомість запропонував офіційне працевлаштування в трудову книжку. ЯК ТАКА ЛЮДИНА ЯК НАЗАР МОЖЕ БРЕХАТИ?! Я звільнилася з інституту, взяла трудову книжку, прийшла в 2 call і простягла її Назару... Той ГАД Микитин почервонів, вкрився потом, але БРЕХАТИ не припинив ! Сказав, що немає ще наказу. Потім я дізналася, що ніякого офіційного працевлаштування у них взагалі немає, що 2call - це "шарашкіна контора", а мою зарплату за роботу супервізором Яценко віддав своїй курві Мацко (вона вже встигла поїхати до Києва та добре тому Яценку відсосати х*уя)! ЯЦЕНКО ТА МИКИТИН - ПРОЙДИСВІТИ !!!

Відгуки про компанію «2 call» Усього: 3