Відгук про роботодавця «2 call» Добавлен: 15.09.20 13:52

Основна назва: 2 call
Інші назви: УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ
Телефони: 0442288102; 0677337999
Адреса: Україна, м. Ровно

Настав час поставити всі крапки над і. Хочу розповісти всім нормальним людям, як мене ОБДУРИЛИ у тому 2 call. Я працювала в Інституті права КУП НАНУ офіційно шість років. В другій половині дня вирішила знайти підробіток. На роботу в 2 call мене взяв Максим Яценко, тому що Назар Микитин тоді ще був ніхто і ніщо. Спочатку все було ніби добре: мою роботу хвалили, мені лестили ... Потім я стала помічати спочатку приховану заздрість колег, яка поступово переросла у відкриту злість. Назар став на бік того бидла (пізніше, зрозуміла, чому). Я особисто була свідком, як ті селючки вживали наркотики, пиячили,... »
Автор(-ка): Віталій Гаврилюк (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Оператор call centry
Дата співбесіди: Лютий 2020 г.

Прекрасний начальник - Микитин, який підтримає і допоможе!!!

Настав час "відкрити очі" всім рівнянам! У організаціі 2call, яку очолює Микитин Назар прибігла улеслива, брехлива мразота, яку звати - Оля Горецька( понаводила туди куму, якій 35 років, а вона тупенька ніде не працювала, падружку із Мегу Катьку, яка правопис підказує, падружок із Арсі і своіх родичів). Давай лизати задок для Микитина, який ви начальник хороший, щоб сссати із нього грошенята і напихувати у кармани, бо в неі двоє малих діток, а недоразвитий чоловік Ромка дітей не здатний був зробити, не те, щоб сім ю прокормити. І тут з явилася роботка в добряка Микитина на якому можна іхати і поганяти( головне гарно хвалити його, задок гарно лизати). Горецька давай убирати людей, бігати гадості писати в універі, на сайтах антиджоб, щоб спихнути на когось, а самій мразоті викрутитися. Горецькій ночами Микитин сниться, вона масово підписана на сторінки Красиві чоловіки Рівного, бо іі чоловік Ромка малооооо того, що дітей не здатний зробити, то ще й заробити грошей на хліб для сім і не може. Але нічого мразота Горецька виправить, вона радо буде підстилкою, підтикачкою Микитина ( раз в полугодку отсааааасьььот за надбавочку 500 грн до зарплати). А Микитин жаліє іі, бо ж без його грошей іі дітки і вона недоідки іли. Що ж скажеш....нравиться людині бути второстепєнною підстилкою і затикачкою, якою заліплюють усі діри і щілини. А як мразота Гррецька зубами скреготить за Юльку Бекер, бо ж тій Микитин увагу приділяє, а не ій ( ревнує, ревнує), що із Ромки (. Тому рівняни беріть своіх падружань, кумів, сестер і біжіть в 2сall і абмаху3йте, найоообуйте Микитина, розводьте його на грошенята, так, як О.Горецька. Ось така правда про дану організацію.