UKEESS Software House

Телефони: 0967365386
Країна: Україна
Регіон роботи: Львів

Гамнокантора UKEESS Software House та її кидалово. Хочу розказати про шарашку UKEESS Software House яка має принцип обдурити працівника. Вони обдурюють працівників з вулиці. Своїх по знайомству що прийшли вони не чіпляють. Це стосується як працівників так і кіривника - займаються розводом всі. Коли я прийшов мені почали хамити з порогу. Вони люблять заманювати людей виглядом офісу і привітністю. Набирають подвоє. Ти і знайомий якогось працівника. Знайомий вже вкурсі справ і починає тебе обріхувати. Твій код ламають щоб виглядало що ти поганий а цей другий гарний спеціаліст. Адмін має доступ до твого компютера. І вразі чого все зітре. Твою роботу затягують а роботу того другого навпаки. Адже той другий вже наперед робить проект. Систематично тебе ображають як менеджер так і твій тімлід. Можуть просто стояти і дивитись злобно і говорити образливі слова. Ходять і тебе штурхають аби ти пішов. Твій код ламають і кажуть щораз переписувати. Того ж іншого ніхто не зачіпає а лише хвалять. Тобі дають їсти якусь бурду яка пахне зле. Після тобі не заплатять зарплату адже ти їв їхню їжу і дихав повітрям. Кумівство, Булінг, обріхування в інших компаніях тебе щоб ти не знайшов довго роботу, не виплачують зарплатню, не працевлаштовують офіційно. Одним словом бандитська шараш

Відгуки про компанію «UKEESS Software House» Усього: 1