Andi

Інші назви: Вул. Запорізька 11
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Країна: Україна
Я постійний клієнт у цьому магазині, адреса вул. Запорізька 11 Скільки захожу до магазину, привітання ні якого. Там працює одна дівчина, волосся чорне, я так зрозуміла що це адміністратор, якщо пам'ять мене не підводить то звуть Наталя. Так от, хочу донести до начальства що ця людина переговорюється з простим людом, її хамство та грубість ні у які ворота. До речі я так розумію що там, де в них розміщена вітрина з жіночою білизною через стіну знаходиться вбиральні із якої цю Наталю бачила не тільки я але і другі мої знайомі, до чого веду, більш за все ця людина куре прямо у туалеті тому, що сморід від цигарок стоїть просто зашквар. Також делілька разів заходила у понеділок, я так розумію що в них у кожен понеділок ревізія так як постійно говорять що термінал не працює. Було декілька випадків коли ця Наталя обслуговувала мене на кассі та двічі хотіла взяти з мене суму за купівлю речі більше грошей ніж те, що написано на ціннику. Донесіть будь ласка до начальства, бо дівчина проводить якісь махінації та дурить людей на гроші!

Відгуки про компанію «Andi» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.