Andi

Другие названия: Вул. Запорізька 11
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Я постійний клієнт у цьому магазині, адреса вул. Запорізька 11 Скільки захожу до магазину, привітання ні якого. Там працює одна дівчина, волосся чорне, я так зрозуміла що це адміністратор, якщо пам'ять мене не підводить то звуть Наталя. Так от, хочу донести до начальства що ця людина переговорюється з простим людом, її хамство та грубість ні у які ворота. До речі я так розумію що там, де в них розміщена вітрина з жіночою білизною через стіну знаходиться вбиральні із якої цю Наталю бачила не тільки я але і другі мої знайомі, до чого веду, більш за все ця людина куре прямо у туалеті тому, що сморід від цигарок стоїть просто зашквар. Також делілька разів заходила у понеділок, я так розумію що в них у кожен понеділок ревізія так як постійно говорять що термінал не працює. Було декілька випадків коли ця Наталя обслуговувала мене на кассі та двічі хотіла взяти з мене суму за купівлю речі більше грошей ніж те, що написано на ціннику. Донесіть будь ласка до начальства, бо дівчина проводить якісь махінації та дурить людей на гроші!

Отзывы о компании «Andi» Всего: 0

К сожалению, о данной компании пока не добавлено ни одного отзыва.